Vedoucí stavěč - Hilton Prague

HILTON PRAGUE HOTELS

Místo práce
Pobřežní 1, Karlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2022
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsícBenefity hotelu Hilton

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavba stolů a vybavení pro konferenční akce, výpomoc při organizaci práce v týmu

ukázka práce zde: https://.youtube.com/?v=29AXfWxq6Rk

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce pro mezinárodní stabilní společnost, zaměstnanecké benefity, stálá a pravidelná mzda, přátelský kolektiv

Informace o náboru

Chcete využít svoji zručnost a organizační schopnosti? Máte energii a nebojíte se i přidat ruku k dílu? Neváhejte nás oslovit, hledáme nové kolegy s energií a vášní pro hotelnictví

A jak to u nás vypadá?

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Psychickou i fyzickou zdatnost, flexibilitu, manuální zručnost, znalost hotelového provozu výhodou, znalost anglického jazyka výhodou / není nutná

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

5* Hotel Hilton Prague v centru Prahy blízko spojení metra C Florenc. Jeden z největších hotelů v kontinentální Evropě s 791 pokoji.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3850906  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc