Technical Support Engineer

Hilti Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

„Myslíte si, že v Hilti je to len o vŕtačkách? To ako keby ste tvrdili, že desaťbojár skáče iba do diaľky,“ hovorí Tomáš Rubaninský, tím líder technického oddelenia v Hilti.

Technical Support Engineer je dôležitou súčasťou nášho odborného poradenského reťazca pre našich zákazníkov.

Aký je rozsah práce na tejto pozícii?
Náš Technical Support Engineer denne poskytuje technickú podporu Hilti zamestnancom, zákazníkom alebo projekčným kanceláriám v súvislosti s produktami, softvérom a službami Hilti s cieľom podporiť konverziu predaja.
Zodpovedá za:
• technickú podporu našich inžinierov v regiónoch, obchodných poradcov, projektantov a zákazníkov
• prípravu a komunikáciu technických návrhov Hilti produktov a softvérov
• kreslenie technických výkresov s rôznym stupňom presnosti a grafického vyhotovenia
• tvorbu výpočtových protokolov, riadenie dokumentácie
• správnosť a technickú úroveň riešenia
• technickú analýzu
• technické školenia realizačných firiem ako správne používať Hilti produkty a ako uplatniť naše technické riešenia napr. v oblasti protipožiarnych systémov, kotiev, upevňovacej techniky pre potrubia a priamej montáže (nastreľovania)

• Minimálna základná zložka mzdy 1500 € + ročné bonusy
• Karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa
• Produkty spoločnosti za zvýhodnené ceny
• Spoločenské aktivity v rámci organizácie
• Finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach
• Preplácanie PN do výšky mzdy prvých 14 kalendárnych dní
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• Sick days

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát/kandidátka je komunikatívna, zodpovedná a technicky orientovaná osobnosť s výbornými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami.

  • Ukončené VŠ vzdelanie technického zamerania (stavebná fakulta)
  • Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • Skúsenosti s prácou s PC s balíkom Microsoft (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znalosť práce s AutoCad, Revit vítaná
  • Schopnosť pracovať rýchlo, presne a rozhodovať sa aj v náročných situáciách
  • Aktívneho vodiča (práca si vyžaduje cestovanie)
  • Prax v projekčnej kancelárii výhodou

Spoločnosť Hilti je popredným svetovým výrobcom produktov určených predovšetkým profesionálnym zákazníkom v stavebnom priemysle. Navrhujeme samostatne stojace nosné konštrukcie pre technológie a zaoberáme sa aj komplexným návrhom kotvenia pre profesie ako kúrenie, chladenie, vzduchotechnika. Hilti Slovakia spol. s r.o. sa v prieskumoch zamestnaneckej spokojnosti v kategórii malé a stredné podniky dlhodobo umiestňuje na najvyšších priečkach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Maradíková
E-mail: poslať životopis