Príležitosť pre študentov: Trainee na oddelení HR

Hilti Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu HR Trainee považujeme za skvelú štartovaciu pozíciu v spoločnosti Hilti. Našou víziou je dlhodobá spolupráca a možnosť budúceho profesionálneho rozvoja.
O spoločnosti Hilti.

Ako HR Trainee budeš úzko spolupracovať s lokálnym aj globálnym HR tímom a získaš prehľad o všetkých dôležitých procesoch týkajúcich sa životného cyklu zamestnancov. Pomôže ti to zistiť, čo ťa baví a kam sa chceš ďalej kariérne posúvať.

Na pozícii budeš

pracovať s modernými nástrojmi pre vyhľadávanie talentovaných ľudí,
tvoriť databázu potenciálnych uchádzačov o zamestnanie,
pracovať v interných systémoch a podieľať sa na lokalizácii ich obsahu.
Naše oddelenie je dynamické, a preto ťa určite budú čakať aj ďalšie zaujímavé ad-hoc úlohy, ktoré ťa niečo nové naučia.

• Dynamická práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou
• Možnosť profesionálneho rozvoja
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu
• Čerstvé ovocie, čaj, káva, nealko – to všetko nájdeš v našej kuchynke
• Ponúkame 5,50 Eur/hod. brutto

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Potrebujete:
  • Byť študentom vysokej školy
  • Mať výborné komunikačné znalosti AJ, znalosť ďalšieho jazyka vítaná
  • Analytické myslenie a proaktívny prístup
  • Cieľavedomosť a zvedavosť

Spoločnosť Hilti je popredným svetovým výrobcom produktov určených predovšetkým profesionálnym zákazníkom v stavebnom priemysle. Navrhujeme samostatne stojace nosné konštrukcie pre technológie a zaoberáme sa aj komplexným návrhom kotvenia pre profesie ako kúrenie, chladenie, vzduchotechnika. Hilti Slovakia spol. s r.o. sa v prieskumoch zamestnaneckej spokojnosti v kategórii malé a stredné podniky dlhodobo umiestňuje na najvyšších priečkach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Rut Madacova
E-mail: poslať životopis
ID: 4435340  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.