Obchodný poradca pre západné Slovensko

Hilti Slovakia spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiac+ kvartálne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skvelá príležitosť, ak máš záľubu v technike a najmodernejšom náradí, chceš byť súčasťou úspešnej firmy, ktorá poskytuje tie najmodernejšie produkty, technológie, software a služby profesionálom v stavebníctve.

Ako obchodný poradca budeš zodpovedný za komplexné vedenie obchodných stretnutí

• budeš zodpovedať za predaj vo zverenom regióne
• realizovať osobné stretnutia so zákazníkmi aj aktívne vyhľadávať nových, potenciálnych zákazníkov
• prezentovať naše produkty priamo zákazníkovi v kancelárii alebo na stavbe
• pripravovať cenové ponuky a prezentovať ich zákazníkom
• dohliadať na platobnú morálku zverených zákazníkov
• aktívne pracovať s interným softvérom na plánovanie aktivít, evidenciu a predvádzanie produktov, realizáciu marketingových aktivít

• Minimálna základná zložka mzdy 1450 € + kvartálne bonusy
• Karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa
• Produkty spoločnosti za zvýhodnené ceny
• Spoločenské aktivity v rámci organizácie
• Finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach
• Preplácanie PN do výšky mzdy prvých 14 kalendárnych dní
• Príspevok na penzijné pripoistenie

V rámci procesu uchádzania sa o prácu v Hilti si vám dovoľujeme oznámiť, že prvé kolá výberového procesu prebehnú na online platforme Pymetrics. Vo výberovom procese si zahráte 12 krátkych hier na základe ktorých, budeme schopní určiť vaše silné stránky. Odhadovaný čas tohto online výberového procesu je 5 dní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dosiahnuté minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Predchádzajúca prax v predaji je výhodou
• Znalosť produktov Hilti výhodou
• Chuť pracovať efektívne s vysokým nasadením s orientáciou na výsledok
• Zodpovednosť a samostatnosť
• Skúsenosti s prácou s PC s balíkom Microsoft (Word, Excel, PowerPoint)
• Znalosť anglického jazyka výhodou

Spoločnosť Hilti je popredným svetovým výrobcom produktov určených predovšetkým profesionálnym zákazníkom v stavebnom priemysle. Navrhujeme samostatne stojace nosné konštrukcie pre technológie a zaoberáme sa aj komplexným návrhom kotvenia pre profesie ako kúrenie, chladenie, vzduchotechnika. Hilti Slovakia spol. s r.o. sa v prieskumoch zamestnaneckej spokojnosti v kategórii malé a stredné podniky dlhodobo umiestňuje na najvyšších priečkach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Rut Madacova
E-mail: poslať životopis