Technical Support Engineer

Hilti Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ ročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inžinier ECC (Engineering Competence Center) je dôležitou súčasťou nášho odborného poradenského reťazca pre našich zákazníkov.

Denne poskytuje technickú podporu interným a externým zainteresovaným stranám v súvislosti s produktmi, softvérom a službami Hilti s cieľom podporiť konverziu predaja.

Zodpovedá za:

• technickú podporu našich inžinierov v regiónoch, obchodných poradcov, projektantov a zákazníkov
• prípravu a komunikáciu technických návrhov Hilti produktov a softvérov
• kreslenie technických výkresov s rôznym stupňom presnosti a grafického vyhotovenia
• tvorbu technických reportov, riadenie dokumentácie
• zodpovednosť za správnosť a technickú úroveň riešenia
• technickú analýzu
• technické školenia realizačných firiem ako správne používať Hilti produkty a ako uplatniť naše technické riešenia napr. v oblasti protipožiarnych systémov, kotiev, upevňovacej techniky pre potrubia a priamej montáže (nastreľovania)

• Minimálna základná zložka mzdy 1500 € + ročné bonusy
• Karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa
• Produkty spoločnosti za zvýhodnené ceny
• Spoločenské aktivity v rámci organizácie
• Finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach
• Preplácanie PN do výšky mzdy prvých 14 kalendárnych dní
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• Sick days

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát/kandidátka je komunikatívna, zodpovedná a technicky orientovaná osobnosť s výbornými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami.

Očakávame:
  • ukončené VŠ vzdelanie technického zamerania (stavebná fakulta)
  • anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • skúsenosti s prácou s PC s balíkom Microsoft (Word, Excel, PowerPoint)
  • znalosť práce s AutoCad 2D, Revit vítaná
  • schopnosť pracovať rýchlo, presne a rozhodovať sa aj v náročných situáciách
  • prax v projekčnej kancelárii výhodou

Spoločnosť Hilti je popredným svetovým výrobcom produktov určených predovšetkým profesionálnym zákazníkom v stavebnom priemysle. Navrhujeme samostatne stojace nosné konštrukcie pre technológie a zaoberáme sa aj komplexným návrhom kotvenia pre profesie ako kúrenie, chladenie, vzduchotechnika. Hilti Slovakia spol. s r.o. sa v prieskumoch zamestnaneckej spokojnosti v kategórii malé a stredné podniky dlhodobo umiestňuje na najvyšších priečkach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 4047035  Dátum zverejnenia: 10.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac