Firestop Specialist / Account Manager

Hilti Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ polročné bonusové vyhodnotenie a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme špecialistu protipožiarnych riešení a systémov s dušou obchodníka.

V oblasti dodávok medzinárodne schválených a odskúšaných protipožiarnych systémov, prémiového softvéru a poskytovania podpory za účelom ochrany ľudí a budov pred požiarom máme už viac ako 30 rokov skúseností.

Ak sa chceš podieľať aj Ty na najväčších stavebných projektoch na Slovensku a zamerať sa na obchodný rozvoj produktovej rady Firestop, neváhaj nám poslať svoj životopis.

Firestop Specialist

  • zodpovedá za rozvoj obchodných partnerov a projektov a nárast predaja v oblasti Firestop na Slovensku
  • zodpovedá za databázu príležitostí, stavieb, TOP projektov
  • podieľa sa na implementácii predajnej stratégie do predajných tímov
  • poskytuje starostlivosť, servis a odborné poradenstvo
obchodným partnerom, udržiava vzťahy a rozvíja ich
  • spolupracuje na rozvoji kompetencií jednotlivých obchodníkov
  • úzko spolupracuje a rozvíja vzťahy s autoritami, investormi, projektantami
  • aktívne spolupracuje s oddeleniami technickej podpory, technického marketingu na Slovensku aj regionálnym produktovým manažérom
  • monitoruje konkurenciu
  • tvorí a rozvíja marketingové materiály a aktivity s cieľom zvýšenia predaja technických produktov a služieb

• Minimálna základná zložka mzdy 1500 € + polročné bonusy
• Príspevok na súkromnú dopravu
• ​Karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa
​• Produkty spoločnosti za zvýhodnené ceny
​• Spoločenské aktivity v rámci organizácie
​• Finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach
• Preplácanie PN do výšky mzdy prvých 14 kalendárnych dní​
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• Sick days
• Možnosť profesionálneho rastu v rámci globálnej štruktúry spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná osobnosť
• Rozvinuté komunikačné a prezentačné schopnosti
• Skúsenosti z obchodu min. 2 roky
• Znalosť problematiky Firestop, technických riešení a platnej legislatívy
• Schopnosť plánovania, orientácia na výsledok
• Používateľská znalosť Microsoft Word, Excel, Outlook, PowerPoint
• Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
• SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru výhodou

Spoločnosť Hilti je popredným svetovým výrobcom produktov určených predovšetkým profesionálnym zákazníkom v stavebnom priemysle. Navrhujeme samostatne stojace nosné konštrukcie pre technológie a zaoberáme sa aj komplexným návrhom kotvenia pre profesie ako kúrenie, chladenie, vzduchotechnika. Hilti Slovakia spol. s r.o. sa v prieskumoch zamestnaneckej spokojnosti v kategórii malé a stredné podniky dlhodobo umiestňuje na najvyšších priečkach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 4037101  Dátum zverejnenia: 11.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac