Stáž na HR u jedného z najlepších zamestnávateľov

Hilti Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupráca pri výberovom procese (selekcia životopisov, telefonické pohovory, administratíva súvisiaca s výberovým procesom atď.)
• Podpora pri lokálnych a globálnych employer branding aktivitách
• Podpora pri spolupráci s univerzitami, organizáciami a platformami
• Interná komunikácia

• Možnosť platenej stáže počas štúdia
• Flexibilný pracovný čas
• Dynamická práca v medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť profesionálneho rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Denný študent II. stupňa VŠ
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni (minimálne B2)
• Znalosť MS Office Word, Excel, PowerPoint
• Záujem učiť sa nové veci
• Výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná osobnosť
• Chuť na sebe pracovať za účelom ďalšieho kariérneho rozvoja

Spoločnosť Hilti je popredným svetovým výrobcom produktov určených predovšetkým profesionálnym zákazníkom v stavebnom priemysle. Navrhujeme samostatne stojace nosné konštrukcie pre technológie a zaoberáme sa aj komplexným návrhom kotvenia pre profesie ako kúrenie, chladenie, vzduchotechnika. Hilti Slovakia spol. s r.o. sa v prieskumoch zamestnaneckej spokojnosti v kategórii malé a stredné podniky dlhodobo umiestňuje na najvyšších priečkach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Linda Pragerova
Tel.: +421 903249018
E-mail: poslať životopis
ID: 3360336  Dátum zverejnenia: 12.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.