Regionální obchodní zástupce - JZ nebo Z Slovensko

HILL International s.r.o.

Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoli do 1.10. 2021
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/měsícBonusy dle osobních prodejních výsledků plus celofiremní bonusy dle výsledků hospodaření společnosti

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je společnost, která vyrábí a distribuuje vlastní prostředky v oblasti biologické ochrany rostlin a distribuuje prostředky dalších renomovaných výrobců. Společnost poskytuje odborné poradenství pěstitelům révy, polních plodin, zelinářům, chmelařům apod. V současné době společnost působí v rámci České republiky, Polska, Slovenska, Maďarska a ve Vietnamu. Vlastní výrobky společnosti jsou distribuovány prostředníky mnoha zemí střední a západní Evropy.

Regionální obchodní zástupce – JZ nebo Z Slovensko
Pro profesionální pěstitele polních plodin a zeleniny nebo vinic a sadů

Co Vás na této pozici čeká:
- Péče o klienty v oblasti jihozápadní Slovensko nebo západní Slovensko
- Prodej produktů biologické ochrany rostlin a poradenství
- Akvizice dalších klientů – profesionálních zemědělců
- Částečně možnost i polních pokusů (u juniornějších kandidátů)
- Spolupráce s kolegy z technického a marketingového oddělení

Co u Vás oceníme:
- Vysokoškolské vzdělání zemědělského směru (možno nahradit praxí z oboru)
- Praxe v zemědělství, ideálně ochrana rostlin nebo prvovýroba
- Výborné komunikační dovednosti
- Samostatnost, proaktivita, sebeřízení
- Pozitivní přístup se zájmem najít řešení
- Alespoň komunikativní znalost angličtiny
- Řidičský průkaz

Co nabízíme:
- Zázemí úspěšné, stále rostoucí rodinné společnosti
- Profesní růst a možnost seberealizace
- Motivující finanční ohodnocení
- Samostatnou a zajímavou práci
- Služební automobil a další benefity

Zaměstnanecké výhody, benefity

služební automobil, notebook, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

zemědělství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

samostatnost
cílevědomost
proaktivita
motivace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4130858  Dátum zverejnenia: 27.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc