Sales Engineer - západné Slovensko

HILL International s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou úspešnej medzinárodnej spoločnosti s produktami v oblasti distribúcie tepla? Ste technický typ so skúsenosťami s obchodom v oblasti vykurovania, kotlov, tepelných čerpadiel alebo podobne? Láka Vás voľnosť v práci spojená so zodpovednosťou za zverený región? Ste cieľavedomý človek, ktorý má rád ambiciózne ciele? Láka Vás neformálná firemná kultúra rodinnej spoločnosti, ktorá je špičkou vo svojom odbore aj na medzinárodnom trhu? Možno hľadáme práve Vás.

V rámci tejto pozície bude Vašou zodpovednosťou zabezpečenie predaja produktov spoločnosti aktuálnym zákazníkom aj novým klientom vo zverenom regióne (západné Slovensko), budete denne jednať s projektantmi, investormi, teplárňami, rozvodňami tepla ale aj veľkoobchodmi a distribútormi. Väčšinu času budete tráviť v teréne s klientmi. Neoddeliteľnou súčasťou tejto pozície budú aj technické konzultácie klientom, preto je dôležité mať technické vzdelanie/skúsenosti. Na začiatku spolupráce je pre Vás pripravený adaptačný program, aby Vaše zoznámenie s firmou, produktami i procesmi prebehlo hladko. Dôležitou súčasťou Vašej práce bude aj spolupráca s kolegami v iných regiónoch a rozhodne uplatníte znalosť angličtiny.

• Zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti s vysokou kvalitou produktov
• Zaujímavú a perspektívnu prácu s možnosťou ďalšieho rozvoja, priestor pre sebarealizáciu
• Dobré finančné ohodnotenie
• Firemné školenia
• Automobil, mobilný telefón, notebook a ďalšie benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť zameriavajúca sa na výrobu a predaj prvkov tepelnej techniky - vykurovanie - ktorá svojim zákazníkom ponúka široký okruh komponentov a riešení pre výrobu, distribúciu a využitie tepla. V súčasnej dobe hľadáme kandidáta na pozíciu Sales Engineer.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosť na obdobnej pozícii v oblasti vykurovania alebo v príbuznom odbore
• Vzdelanie technického smeru
• Ambiciózny a aktívny prístup k práci
• Komunikatívna znalosť anglického jazyka
• Zodpovednosť, proaktivita a spoľahlivosť

HILL International je personálna poradenská spoločnosť. V Českej republike a na Slovensku pôsobíme od roku 1991 a našim klientom poskytujeme kvalitné poradenské služby v oblasti vyhľadávania zamestnancov, merania potenciálu a hodnotenia kompetencií, psychodiagnostiky, 360° spätnej väzby, prieskumov zamestnancov a outplacementu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3292703  Dátum zverejnenia: 10.4.2018