Kvalifikovaná osoba výrobce léčivých přípravků

HILL International s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Zajištění správné výrobní a distribuční praxe dle zákona o léčivech č.378/2007
Zodpovědnost za dodržování nejvyšších standardů kvality
Zajištění souladu se stávajícími právními předpisy a standardními provozními postupy
Zodpovědnost za certifikaci šarží a uvolňování přípravků na trh
Řešení odchylek a reklamací
Nastavení nápravných a preventivních opatření (CAPA)
Udržování a aktualizace záznamů v interní databázi
Komunikace s dalšími odděleními společnosti
Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Vysoce zodpovědnou práci pro respektovaného zaměstnavatele
Flexibilní pracovní dobu a home office
Možnost profesionálního růstu
Notebook, mobilní telefon a automobil pro osobní potřebu
Smlouva na dobu neurčitou
Široký benefitní systém

Informace o náboru

Těšíme se na Vaše životopisy. Rádi zodpovíme bližší informace na tel. +420 222 252 999. Vaše materiály budeme považovat za důvěrné!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pro našeho partnera, stabilní a respektovanou farmaceutickou společnost s portfoliem kvalitních produktů, hledáme kandidáty na pozici:

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované zkušenosti:

Vysokoškolské vzdělání v oboru lékařství, farmacie, chemie nebo biologie
Cca. 5 let předchozích zkušeností v oblasti řízení kvality z farmaceutického odvětví
Certifikace kvalifikované osoby pro výrobu nutností
Dobré komunikační a analytické dovednosti, orientace na detail
Týmový duch, flexibilita a pozitivní přístup k výzvám
Angličtina alespoň na komunikativní úrovni podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3267655  Dátum zverejnenia: 14.12.2017