Účtovný poradca

Highgate Management s. r. o.

Grösslingová, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 2 800 EUR/mesiacVýška mzdy bude dohodnutá v závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača a od dohodnutého rozsahu práce; štvrťročné odmeny podľa výkonnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- externé konzultácie a vypracovanie stanovísk k daňovým, účtovným a súvisiacim legislatívnym otázkam pre klientov spoločnosti
- intenzívna spolupráca s právnym a účtovným tímom pri riešení komplexných poradenských úloh
- interné daňové poradenstvo pre právny a účtovný tím
- spolupráca pri štandardizácii a zefektívnení daňových a účtovných procesov
- spolupráca pri vedení účtovníctiev, a to hlavne príprava a/alebo spolupráca pri vypracovaní daňových priznaní k niektorým daniam a poplatkom
- sledovanie zmien v daňovej legislatíve a ich implementácia pri klientoch skupiny
- príprava a vedenie interných školení
- spolupráca pri implementácii nových projektov

- štvrťročné odmeny podľa výkonnosti
- možný home office v dohodnutom rozsahu
- atraktívne pracovné prostredie (kancelária v Nivy Tower)
- možné využitie hodín anglického jazyka v priestoroch kancelárie
- práca v príjemnom kolektíve
- možnosť kariérneho rastu, keďže v spolupráci s našou advokátskou kanceláriou špecializujúcou sa na daňové právo pracujeme na daňovo komplikovaných a zaujímavých transakciách

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert

Počet rokov praxe

10

- minimálne 10-ročná prax v oblasti podvojného účtovníctva a daňového poradenstva
- ochota učiť sa nové veci
- profesionálny prístup
- tímovosť a schopnosť pracovať v kolektíve
- znalosť programu OMEGA alebo POHODA je výhodou
- licencia daňového poradcu je výhodou

Sme moderná butiková poradenská skupina pre právo, dane a účtovníctvo a právnická firma roka v oblasti daňového práva pre rok 2023 skladajúca sa z advokátskej kancelárie Highgate Law & Tax s. r. o. a daňovo-účtovnej spoločnosti Highgate Accounting s. r. o. (www.highgate.sk). Na slovenskom trhu ponúkame unikátny balík poradenských služieb pre podnikateľov pod jednou strechou. V našom 25+ člennom tíme poradcov máme skúsených právnikov, účtovníkov a daňových poradcov, vďaka ktorým vieme našim klientom poskytnúť komplexné poradenské služby pre ich podnikanie, projekty a transakcie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4549790  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac