Upratovačka/chyžná "HIGH TATRAS TOWER"

HIGH TATRAS TOWER s.r.o.

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie, čistenie a dezinfekcia pridelených priestorov strediska
- dopĺňanie hygienických potrieb
- styk s práčovňou
- upratovanie, čistenie, dezinfekcia a starostlivosť o hygienu horskej chaty, ktorá leží v tesnej blízkosti veže

- priateľské pracovné prostredie a férové podmienky
- stravovanie v rámci pracoviska
- zamestnanecká rovnošata

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Vaše životopisy s fotografiou na nižšie uvedený mail. Ku všetkým dokumentom, zasielaným našej spoločnosti, uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
Za účelom osobného pohovoru budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

pomocné práce

Prax na pozícii/v oblasti

pomocných prác v cestovnom ruchu

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou upratovačky a chyžnej v cestovnom ruchu je výhodou
- prívetivé, príjemné vystupovanie
- samostatnosť, ústretovosť, ochota
- zodpovedný prístup k práci a silný zmysel pre čistotu a poriadok
- platný zdravotný preukaz

Spoločnosť HIGH TATRAS TOWER s.r.o. pôsobí v oblasti cestovného ruchu. Prevádzkuje HIGH TATRAS TOWER, náučno-vyhliadkovú vežu, ktorá bola v roku 2020 spustená do prevádzky a nachádza sa v najvyššie položenej osade Vysokých Tatier, na Štrbskom Plese, priamo v Areáli Snov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4003361  Dátum zverejnenia: 23.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.