Technik údržby

Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 123A, Košice
Termín nástupu
asap
Od 1 150 EUR/mesiacMzda v závislosti od odbornosti a praxe kandidáta. Finančný bonus vyplácaný mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o prevádzkyschopnosť, údržby a opravy výrobných zariadení, predovšetkým v oblasti elektroinštalácií.
Hlavné povinnosti:
• Vykonávať preventívnu údržbu a predpísané kontroly na výrobných zariadeniach a elektronáradí.
• Vykonávať, v rámci možností spoločnosti, opravy výrobného zariadenia, predovšetkým na elektroinštaláciách ale aj ostatných systémoch zariadení - senzorika, hydraulika, pneumatika.
• Vykonávať údržbu a opravy budov a technologických inštalácií v prevádzkach spoločnosti.
• Udržiavať predpísanú dokumentáciu.
• Podieľať sa na analýzach problémov vznikajúcich vo výrobnej praxi a v rámci možností navrhovať adekvátne technické opatrenia na ich odstránenie.

- práca v malom kolektíve s priateľskou a rodinnou atmosférou
- príspevok na DDS po odpracovaní 3 rokov
- príspevok na stravné lístky zo sociálneho fondu
- v 8/2022 sa firma bude sťahovať do nových, moderných priestorov v priemyselnom parku pri letisku v Košiciach

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované osobnostné aj profesné kritériá, pošlite nám Váš životopis.
Odpovedať budeme len vhodným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SŠ technického smeru, elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Odbornosť, samostatnosť, zodpovednosť
- Oprávenie elektrotechnika na riadenie činnosti podľa par. 21, 22 Vyhlášky č.718/2002Zz
- Skúsenosti s údržbami a opravami výrobných zariadení
- Výhodou je osvedčenie na: vedenie VZV, obsluhu zdvíhacích zariadení, ručnú manipuláciu s bremenami, viazanie bremien a tlakové nádoby

Hi-Technology Group je svetový výrobca vstrekovaných plastových výliskov.
Hi-Technology Moldings Slovakia sro, člen Hi-Technology Group Ltd., vznikla v marci 2007 ako jediné zahraničné zastúpenie britskej spoločnosti Hi-Technology Group Ltd. V súčasnosti dynamicky rozvíja svoju výrobnú činnosť a zamestnáva 140 zamestnancov, hlavne vo výrobnej činnosti zameranej na lisovanie a montáž plastových komponentov, určených pre rôzne priemyselné odvetvia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4334907  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac