Poradíme Vám?

Skladník - logistik

Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda, Košice
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyskladňovanie materiálu do výroby a zber hotovej výroby. Elektronické spracovanie objednávok, skladových pohybov, spracovanie prehľadov a analýz skladových zásob. Organizácia a výkon príjmu zásob a expedície zásielok k zákazníkom do celého sveta. Spolupráca s oddelením nákupu a zákazníckeho servisu. Zber plastových a obalových materiálov, ich triedenie, zápis, hlásenia odvozu.

Zodpovedajúca mzda a bonusy, flexibilná pracovná doba, možný príspevok do III. dôchodkového piliera.

Informácie o výberovom konaní

Do VK sa možno prihlásiť zaslaním životopisu.
Uchádzač musí splniť stanovenú podmienku praxe. Práca si vyžaduje logistické skúsenosti a potrebu komunikácie v anglickom jazyku.
Vyhradzujeme si právo odpovedať len vybraným uchádzačom, ktorých po splnení zadaných podmienok pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.12.2021 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Word, Excel, Outlook - Pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Hľadáme šikovného, zodpovedného, samostatného, dôsledného a komunikatívne zdatného zamestnanca, ktorému zveríme prácu s vysokými hodnotami zásob s výrazným vplyvom na dosiahnutie spokojnosti zákazníkov. Nevyhnutné sú zručnosti a skúsenosti s prácou na VZV, resp. platné oprávnenie na obsluhu VZV.

Skupina Hi-Technology Group Ltd. so sídlom v britskom Waterlooville, neďaleko mesta Portsmouth, ponúka komplexné služby vo výrobe presných výliskov s použitím technológie priameho vstrekovania plastov. Služby zahŕňajú poradenstvo, tvorbu koncepcie návrhu výrobku, návrh a výrobu lisovacích foriem a potrebných prípravkov, malosériovú i hromadnú výrobu, kompletnú montáž a testovanie.
Spoločnosť Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o., člen skupiny Hi-Technology Group Ltd., vznikla v marci 2007 ako jediné zahraničné zastúpenie britskej spoločnosti Hi-Technology Group Ltd. V súčasnosti dynamicky rozvíja svoju výrobnú činnosť a zamestnáva 160 zamestnancov prevažne vo výrobných činnostiach zameraných na lisovanie a montáž komponentov z plastov určených pre rôzne odvetvia priemyslu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Mitríková
E-mail: poslať životopis
ID: 4052821  Dátum zverejnenia: 23.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac