Skladník - logistik

Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda, Košice
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyskladňovanie materiálu do výroby a zber hotovej výroby. Elektronické spracovanie objednávok, skladových pohybov, spracovanie prehľadov a analýz skladových zásob. Organizácia a výkon príjmu zásob a expedície zásielok k zákazníkom do celého sveta. Spolupráca s oddelením nákupu a zákazníckeho servisu. Zber plastových a obalových materiálov, ich triedenie, zápis, hlásenia odvozu.

Zodpovedajúca mzda a bonusy, flexibilná pracovná doba, možný príspevok do III. dôchodkového piliera.

Informácie o výberovom konaní

Do VK sa možno prihlásiť zaslaním životopisu.
Uchádzač musí splniť stanovenú podmienku praxe. Práca si vyžaduje logistické skúsenosti a potrebu komunikácie v anglickom jazyku.
Vyhradzujeme si právo odpovedať len vybraným uchádzačom, ktorých po splnení zadaných podmienok pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Word, Excel, Outlook - Pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Hľadáme šikovného, zodpovedného, samostatného, dôsledného a komunikatívne zdatného zamestnanca, ktorému zveríme prácu s vysokými hodnotami zásob s výrazným vplyvom na dosiahnutie spokojnosti zákazníkov. Nevyhnutné sú zručnosti a skúsenosti s prácou na VZV, resp. platné oprávnenie na obsluhu VZV.

Hi-Technology Group je svetový výrobca vstrekovaných plastových výliskov.
Hi-Technology Moldings Slovakia sro, člen Hi-Technology Group Ltd., vznikla v marci 2007 ako jediné zahraničné zastúpenie britskej spoločnosti Hi-Technology Group Ltd. V súčasnosti dynamicky rozvíja svoju výrobnú činnosť a zamestnáva 140 zamestnancov, hlavne vo výrobnej činnosti zameranej na lisovanie a montáž plastových komponentov, určených pre rôzne priemyselné odvetvia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4052821  Dátum zverejnenia: 23.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac