Operátor výroby pri lisoch

Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o.

Miesto práce
CTPark Košice, Bahýľova, Barca
Termín nástupu
ihneď
866 - 940 EUR/mesiac+ finančný bonus (zahŕňa osobné hodnotenie a dochádzku) - 100,- Eur/mesiac + kafetéria - 100,- Eur/rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha vstrekovacích lisov pri výrobe plastových výliskov, čo zahŕňa dopĺňanie materiálu do strojov a odoberanie hotových výrobkov
- meranie výrobkov a vypĺňanie záznamov o výrobe

- finančný bonus (zahŕňa osobné hodnotenie a dochádzku) - 100,- Eur/mesiac
- kafetéria - 100,- Eur/rok
- príspevok na stravu zo sociálneho fondu - 0,50 Eur/stravná jednotka
- práca v sede, nie pri páse
- nová, moderná výrobná hala
- 12 hod. zmeny od pondelka do piatka, víkendy a štátne sviatky sa momentálne nerobia (cyklus zmeny: denná, nočná, voľno, denná, nočná, voľno)
- príplatok za prácu v noci
- po odpracovaní 3 rokov príspevok na DDS (3. pilier)

O voľné pracovné miesta je možné sa uchádzať doručením životopisu emailom, poštou alebo osobne.
Vyhradzujeme si právo odpovedať len uchádzačom, ktorí spĺňajú požadované kritériá a sú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Prax na pozícii/v oblasti

operátor výroby

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť a záujem pracovať
- manuálna zručnosť
- schopnosť zabezpečiť a posúdiť stanovené parametre spracovávaného výrobku a vyplniť záznam o výrobe po kvalitatívnej i množstevnej stránke
- prax na podobnej pracovnej pozícii je výhodou

Hi-Technology Group je svetový výrobca vstrekovaných plastových výliskov.
Hi-Technology Moldings Slovakia sro, člen Hi-Technology Group Ltd., vznikla v marci 2007 ako jediné zahraničné zastúpenie britskej spoločnosti Hi-Technology Group Ltd. V súčasnosti dynamicky rozvíja svoju výrobnú činnosť a zamestnáva 140 zamestnancov, hlavne vo výrobnej činnosti zameranej na lisovanie a montáž plastových komponentov, určených pre rôzne priemyselné odvetvia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4028865  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac