Operátor vo výrobe plastových výliskov

Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 123, Košice
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
696 - 900 EUR/mesiacNástupný plat 696 Euro/mesiac; po zapracovaní navýšenie o variabilnú zložku mzdy, príplatky v zmysle ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha vstrekovacích lisov pri výrobe plastových výliskov.
Práca v troj- i štvorzmennej prevádzke.

Osobné hodnotenie a zvýšenie príjmu zamestnanca.
Príspevok na sporenie do dôchodku v 3. pilieri.
Výborná dostupnosť pracoviska košickou mestskou hromadnou dopravou, parkovanie osobných áut je zabezpečené v areáli.
Dlhodobo stabilný kolektív zamestnancov svedčí o dobrých podmienkach pre prácu v spoločnosti.

O voľné pracovné miesta je možné sa uchádzať doručením životopisu emailom, poštou alebo osobne.
Vyhradzujeme si právo odpovedať len uchádzačom pozvaným na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nezáleží

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný uchádzač musí mať záujem pracovať, byť manuálne zručný, schopný zabezpečiť a posúdiť stanovené parametre spracovávaného výrobku a vyplniť záznam o výrobe po kvalitatívnej i množstevnej stránke.

Hi-Technology Group je svetový výrobca vstrekovaných plastových výliskov.
Hi-Technology Moldings Slovakia sro, člen Hi-Technology Group Ltd., vznikla v marci 2007 ako jediné zahraničné zastúpenie britskej spoločnosti Hi-Technology Group Ltd. V súčasnosti dynamicky rozvíja svoju výrobnú činnosť a zamestnáva 140 zamestnancov, hlavne vo výrobnej činnosti zameranej na lisovanie a montáž plastových komponentov, určených pre rôzne priemyselné odvetvia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1270631  Dátum zverejnenia: 31.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 696 - 900 EUR/mesiacNástupný plat 696 Euro/mesiac; po zapracovaní navýšenie o variabilnú zložku mzdy, príplatky v zmysle ZP