Operátor na montážnej linke

Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 123, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupný plat 576 Euro/mesiac; osobné hodnotenie do 50 Euro/mesiac; možný nárast základného platu; príplatky v zmysle ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon montážnych operácií pri výrobe finálnych výrobkov pre jedného zo svetových lídrov.
Práca v sede, v klimatizovanej výrobnej hale zahŕňa desiatky rôznych pracovných úkonov na montážnych prípravkoch a testeroch, pri ktorých sa operátori striedajú v klasickej dvojzmennej prevádzke päť dní v týždni.
Prípadní záujemcovia sa môžu uchádzať aj o prácu pri obsluhe vstrekovacích lisov.

Osobné hodnotenie a výrazné zvýšenie príjmu zamestnanca.
Možnosť postupu na kontrolné a technické pozície.
Dlhodobo stabilný kolektív zamestnancov svedčí o dobrých podmienkach pre prácu v spoločnosti.
Obed už za 1,12 Euro denne.
Výborná dostupnosť pracoviska košickou mestskou hromadnou dopravou, parkovanie osobných áut je zabezpečené v areáli.

O voľné pracovné miesta je možné sa uchádzať doručením životopisu emailom, poštou alebo osobne. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, ktorého súčasťou bude aj test zručnosti priamo vo výrobe.
Vyhradzujeme si právo odpovedať len uchádzačom pozvaným na osobný pohovor.
Počet voľných pracovných miest je obmedzený.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nezáleží

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný uchádzač musí byť manuálne zručný, schopný zabezpečiť a posúdiť stanovené parametre spracovávaného výrobku a vyplniť záznam o výrobe po kvalitatívnej i množstevnej stránke.

Skupina Hi-Technology Group Ltd. so sídlom v britskom Waterlooville, neďaleko mesta Portsmouth, ponúka komplexné služby vo výrobe presných výliskov s použitím technológie priameho vstrekovania plastov. Služby zahŕňajú poradenstvo, tvorbu koncepcie návrhu výrobku, návrh a výrobu lisovacích foriem a potrebných prípravkov, malosériovú i hromadnú výrobu, kompletnú montáž a testovanie.
Spoločnosť Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o., člen skupiny Hi-Technology Group Ltd., vznikla v marci 2007 ako prvé zahraničné zastúpenie britskej spoločnosti Hi-Technology Group Ltd. V súčasnosti dynamicky rozvíja svoju výrobnú činnosť a zamestnáva 100 zamestnancov prevažne vo výrobných činnostiach zameraných na lisovanie a montáž komponentov z plastov určených pre rôzne odvetvia priemyslu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Južná trieda 123 A
04001 Košice
ID: 1270631   Dátum zverejnenia: 15.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat 576 Euro/mesiac; osobné hodnotenie do 50 Euro/mesiac; možný nárast základného platu; príplatky v zmysle ZP