Operátor moderných strojov a zariadení - tlačiar (Ref. č.: 006/2017)

Hi-Reklama, s.r.o.

Miesto práce
Komenského 11/A, Košice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť pracovať so super ľuďmi v reklamnej agentúre?
Máš chuť byť súčasťou nových technológií?
Ak áno, pridaj sa k našej kreatívnej svorke, zaškolíme si Ťa.
Hľadáme Ťa pre obsadenie pracovnej pozície:
Operátor digitálnej tlače - obsluha veľkoformátových moderných tlačiarenských zariadení.
Čo sa od uchádzača očakáva?
Príprava dát pre produkčnú tlač na rôzny potláčaný materiál (billboardový papier, tabule, fólie,...)
Nastavenie a kontrola technologického procesu a kvality digitálnej tlače.

Zaujímavá práca v kreatívnom prostredí s možnosťou zaškolenia, adekvátne finančné ohodnotenie, príjemné pracovné prostredie, tímová práca, mladý kolektív.

V prípade, že spĺňaš naše požiadavky a naša ponuka Ťa oslovila, zašli hneď svoj životopis na kontakt uvedený nižšie.
Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Vopred všetkým ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.12.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Adobe Photoshop - základy
Adobe Illustrator - základy

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť a technické myslenie
- zodpovednosť, tímová práca
- ochota a chuť pracovať a učiť sa nové veci
- základné znalosti počítačovej grafiky
- kontrola súborov na tlač
- kontrola kvality tlače
- vysoké pracovné nasadenie

Renomovaná reklamná agentúra - viac ako 20 rokov s Vami.
Máme skúsenosti, ktoré sa dajú získať iba rokmi tvrdej driny so zanietením pre vec.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Komenského 11/A
040 01 Košice

Kontakt

ID: 392437   Dátum zverejnenia: 14.11.2017