Inštalácia reklamy a reklamných prvkov

HI-Reklama, s.r.o.

Miesto práce
Švabinského 13, 851 01 Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia reklamy, reklamných nosičov/ reklamných prvkov a pod. (aplikácia/ výlepy, vešanie/ kompletizácia reklamných tabúľ, panelov, nápisov a pod.) v obchodných a administratívnych priestoroch a pod. Doplnkovo - firemný vodič/ kuriér - rozvoz/dovoz materiálu/ tovaru, zákaziek pre klientov a pod.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 eur

Mzda v cenovej ponuke je uvedená v čistom a môže sa meniť smerom nahor v závislosti na doterajšej praxi, osobných skúsenostiach a zručnostiach.
Nadčasy, práca v noci a cez víkend je odmeňovaná nad rámec základnej časti mzdy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

remeselné služby, výstavníctvo, výroba a inštalácia reklamy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť pre realizáciu drobných montáží a inštalácií (vešanie, výlepy, inštalácia reklamných tabúľ, panelov, nápisov a pod.). Absolvovanie odboru propagačného výtvarníctva výhodou. Prax v odbore reklamy a propagácie výhodou.
Podmienkou prijatia je flexibilita, ochota pracovať v nočných hodinách a cez víkend.

HI-Reklama, s. r. o. je jedna z najkomplexnejších reklamných agentúr. Náplňou našej práce je kompletný servis v oblasti reklamy: signmaking, produkcia tlačovín, dodávka reklamných predmetov vrátane brandingu, tvorba a realizácia marketingových a kultúrnych eventov, tvorba stratégií, kreatívnych konceptov, plánovanie reklamných kampaní, nákup mediálneho priestoru a pod.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Švabinského 13
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 2289718   Dátum zverejnenia: 31.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 eur