Logo HHD s.r.o.

Špecialista zákaznického servisu s francúzštinou, nemčinou alebo poľštinou - letná brigáda

HHD s.r.o.

Miesto práce
Karlín, Praha, Česko
Termín nástupu
13.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 38 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava individuálnych ponúk rekreačného ubytovania pre našich zákazníkov
- spracovanie emailov od zákazníkov
- spracovanie platieb od zákazníkov
- možná ďalšia administratívna práca spojená s prenájmom rekreačných domov a apartmánov

- dynamický medzinárodný tým
- kancelárie vo výhodnej lokalite Prahy - Karlín
- pracovná zmluva na dobu určitú počas leta 13.5.2024 - 31.8.2024, možnost ďalšej spolupráce

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Interhome Group prenajíma 40.000 súkromných rekreačných domov a apartmánov, ktoré uspokoja prakticky každé individuálne prianie. Interhome zaisťuje kompletnú organizáciu ako pre majiteľa rekreačných objektov tak i pre svojich klientov - od rezervácie cez platbu a odovzdanie kľúčov až po záverečné upratovanie. A samozrejme spoľahlivý štandard na základe uceleného hviezdičkového systému hodnotenia kvality.

Interhome je hrdý na skúsenosti v sprostredkovaní prenájmu rekreačných domov už od roku 1965 a dnes je vedúcim profesionálnym poskytovateľom rekreačných domov a apartmánov po celej Európe. Skladá sa z 15 regionálnych spoločností. Materskú spoločnosť HHD AG, so sídlom vo švajčiarskom Zürichu /Glattbrugg, vlastní z 100 % spoločnosť Hotelplan Holding AG. Táto firma je rovnako z 100 % súčasťou Migros – najväčšej švajčiarskej maloobchodnej spoločnosti so sídlom v Zürichu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Malacrida Kostúrová
Tel.: +420 777 664 946
E-mail: poslať životopis
ID: 3377301  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 38 000 Kč/mesiac