Programátor PLC systémov

HF Slovakia, a. s.

Miesto práce
Lieskovec 847/124, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
2 500 - 3 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta a bude individuálne prejednaná počas osobného stretnutia. Mzda je rozdelená na fixnú a variabilnú zložku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácia a nastavenie PLC / HMI / Drive systémov, aplikácia stávajúcich       programov na novo vyrobené zariadenia,

- Oživovanie a testovanie zariadení v materskej firme alebo u zákazníka,

- Modifikácia / optimalizácia softvéru,

- Tvorba softvéru,

- Súčinnosť pri riešení servisných zásahov na zariadeniach u zákazníkov v     spolupráci s kolegami či zákazníkom,

- Realizácia prác podľa pokynov vedúceho oddelenia,

- Zvyšovanie odbornej kvalifikácie prostredníctvom školení a kurzov, samoštúdiom alebo cez informácie od kolegov,

- Návrh technického riešenia, poskytovanie podpory pri príprave a realizácii   projektov,

- Tvorba a špecifikácia dokumentácie k dodaným riešeniam,

- Dodržiavanie časového harmonogramu projektu a plánovaných nákladov     projektu,

- Práca a plnenie úloh v rámci tímu,

- Udržiavanie a spravovanie aktuálnych záloh PLC programov zariadení,

- Analyzovanie porúch a navrhovanie nápravných opatrení,

- Spolupráca s dodávateľmi pri inštalácii nových zariadení,

- Zaškolenie obsluhy a údržby zákazníkov, kolegov.

- Pracovná doba 7,5 hodiny / deň

- Flexibilná pracovná doba

- Letná odmena 50% a zimná odmena 80%

- Pravidelná ročná valorizácia

- Platené voľno podľa kolektívnej zmluvy,

- Iné výhody z kolektívnej zmluvy a interných predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

riadenie, elektrotechnika, automatizácia a príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

PLC programátor

Počet rokov praxe

2

  • znalosť riadiacich systémov (Siemens a alebo Rockwell)
  • čítanie a porozumenie výkresovej dokumentácie
  • držiteľ osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 21 (príp. §22, §23) výhoda
  • ochota cestovať vnútroštátne a medzinárodne

HF Slovakia a.s. so sídlom v Dubnici nad Váhom / Slovensko pôsobí v oblasti strojárstva od roku 1937. Do decembra 2022 bolo obchodné meno spoločnosti HF NaJUS a.s.

Táto progresívna strojárska spoločnosť s dlhou tradíciou si zakladá na prvotriednej kvalite, špecializácii a profesionalite vo všetkých oblastiach svojej pôsobnosti.

Od roku 2012 spoločnosť HF Slovakia patrí do celosvetovej skupiny HF Mixing Group - popredného dodávateľa v gumárenstve, založené nemeckou spoločností Harburg Freudenberg Maschinenbau GmbH. Súčasťou skupiny sú (okrem iných) spoločnosti Pomini Rubber and Plastics (Italy), Farrel Corporation (USA), Farrel Limited (GB), HF Rubber Machinery (USA) a Mesabi Control Engineering (USA).

Základným cieľom spoločnosti je dosiahnuť spokojnosť zákazníkov, zaručiť prácu zamestnancov a vytvoriť partnerstvo s dodávateľmi.

Hlavnými výrobkami spoločnosti je strojárska výroba - jednoúčelové stroje, stroje s automatizáciou, prípravky, ťažké zvarence a obrobky, montáže, inštalácie, servis a opravy u zákazníka.

Veľký dôraz sa kladie na kvalitu výroby, čoho dôkazom sú získané certifikáty.

HF Slovakia je certifikovaná podľa STN EN ISO 9001: 2015 – Systém manažmentu kvality a STN EN ISO 3834-2: 2006 - Požiadavky na kvalitu pri tavnom zváraní kovových materiálov.

www.hf-group.com
www.hf-mixinggroup.com
www.hf-tiretechgroup.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421905973798
E-mail: poslať životopis
ID: 4517068  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac