Reagujte bez životopisu

Elektro údržbár

HF Slovakia, a. s.

Miesto práce
Lieskovec 847/124, Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 9 EUR/hod.mzda závisí od skúsenosti kandidáta a od druhu pracovného pomeru , ďalšie bonusy - dochádzkový bonus, nástupný bonus, iné výhody z kolektívnej zmluvy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zhotovovanie, oprava a zapojenie elektrických prívodov a osvetlení vrátane ich zapojenia a preskúšanie funkčnosti,
-údržba a bežné opravy vnútorných rozvodov a elektrického zariadenia,
-riadenia práce pri opravách alebo rekonštrukciách elektrických obvodov,
-montáž a opravy elektrických zariadení zložitých obrábacích strojov (viacvretenové vŕtacie stroje, frézovacie stroje, brúsiace stroje a pod.)
-vykonávanie údržby a opráv výrobných NC a CNC strojov
-vykonávanie preventívnej údržby výrobných a technologických zariadení podľa kontrolného plánu

- náborový príspevok 300€
- platené pracovné voľno (narodeninové voľno, vianočné voľno)
- dochádzkový bonus
- príspevok na DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, Strojárske vzdelanie

Počet rokov praxe

2

- §21, §22 a vyššie sú výhodou
- manuálna zručnosť, pracovné nasadenie
- samostatnosť a zodpovednosť

Spoločnosť HF Slovakia, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia.

www.hf-group.com
www.hf-mixinggroup.com
www.hf-tiretechgroup.com
www.hfnajus.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421905973798
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4413752  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.