Reagujte bez životopisu

Zvárač

HF Slovakia, a. s.

Miesto práce
Lieskovec 847/124, Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hod.mzda závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zváranie hrubých dielov z konštrukčných ocelí (hrúbky do 100mm)
  • ustavovanie, predohrev, zváranie, rovnanie plameňom
  • metóda zvárania: 135-MAG

  • letná a zimná odmena ( vyplatená v júni a v decembri )
  • preplatené nadčasy
  • pravidelné odborné školenia
  • príspevok na DDS
  • dva dni plateného voľna v roku
  • sociálny fond
  • vstupné zaškolenie a pravidelné preškolenia potrebné k výkonu práce
  • stravovanie za symbolickú cenu, denne čerstvo pripravené jedlo
  • iné výhody z Kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, Strojárske vzdelanie

Počet rokov praxe

2

  • certifikát podľa STN EN ISO 9606-1 na
zváranie hrubých plechov z konštrukčných
ocelí pre metódu 135-MAG - podmienkou
  • (príklad certifikátu: 135 P BW FM3 S s15 PF
ss nb; 135 P FW FM3 S s15 PF ss nb)
  • dodržiavanie technologických postupov a
noriem zvárania
  • zváranie podľa výkresovej dokumentácie
  • úprava a kontrola zvarov

HF Slovakia a.s. so sídlom v Dubnici nad Váhom / Slovensko pôsobí v oblasti strojárstva od roku 1937. Do decembra 2022 bolo obchodné meno spoločnosti HF NaJUS a.s.

Táto progresívna strojárska spoločnosť s dlhou tradíciou si zakladá na prvotriednej kvalite, špecializácii a profesionalite vo všetkých oblastiach svojej pôsobnosti.

Od roku 2012 spoločnosť HF Slovakia patrí do celosvetovej skupiny HF Mixing Group - popredného dodávateľa v gumárenstve, založené nemeckou spoločností Harburg Freudenberg Maschinenbau GmbH. Súčasťou skupiny sú (okrem iných) spoločnosti Pomini Rubber and Plastics (Italy), Farrel Corporation (USA), Farrel Limited (GB), HF Rubber Machinery (USA) a Mesabi Control Engineering (USA).

Základným cieľom spoločnosti je dosiahnuť spokojnosť zákazníkov, zaručiť prácu zamestnancov a vytvoriť partnerstvo s dodávateľmi.

Hlavnými výrobkami spoločnosti je strojárska výroba - jednoúčelové stroje, stroje s automatizáciou, prípravky, ťažké zvarence a obrobky, montáže, inštalácie, servis a opravy u zákazníka.

Veľký dôraz sa kladie na kvalitu výroby, čoho dôkazom sú získané certifikáty.

HF Slovakia je certifikovaná podľa STN EN ISO 9001: 2015 – Systém manažmentu kvality a STN EN ISO 3834-2: 2006 - Požiadavky na kvalitu pri tavnom zváraní kovových materiálov.

www.hf-group.com
www.hf-mixinggroup.com
www.hf-tiretechgroup.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421905973798
E-mail: poslať životopis
ID: 3674755  Dátum zverejnenia: 27.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 11 EUR/hod.