Vedúci deliarne materiálu a programátor páliaceho stroja

HF NaJUS, a. s.

Miesto práce
Lieskovec, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava páliacich programov pre páliaci stroj
- sledovanie a uprednostňovanie priorít pri tvorbe páliaceho programu
- efektívne vyťazovanie plechov pred pálenim
- kontrolovanie a riadenie plánov na páliacom stroji, pílkach
- zabezpečovanie popisovanie dielov SAP číslom z deliarne
- operatívne delenie na pílkach a páliacom stroji pri vzniku priority
- sledovanie a spracovanie dochádzky
- kapacitné vyvažovanie na páliacom stroji a pílkach podľa potrieb výroby
- sledovanie plynov, vytváranie požiadaviek pre nákup
- sledovanie a pravidelná udržba strojov, vytváranie požiadaviek pre nákup
náhradnych dielov
- kontrola na pracovisku, čistota, používanie BOZP
- reportovanie o stave zameškaných dielov na páliacom stroji a pílkach svojmu
nadriadenému 1x týždenne
- návrhy na optimalizáciu pracoviska

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 EUR podľa skúseností kandidáta

Ponúkame prácu v modernej a dynamicky rastúcej firme, možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnej spoločnosti, zahraničné pobyty, bohatý sociálny program, športové a Team Buildingové podujatia a iné firemné benefity nad rámec Zákonníka práce.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis
na [email protected] Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo alebo porovnateľná kvalifikácia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3 roky

-schopnosť riešiť konflikty a riadiť skupinu ľudí,
-dobré technické chápanie,
-schopnosť samostatnej práce na základe,
-výkresovej dokumentácie,
-samostatnosť, zodpovednosť,
-aktívna prax, pálenie na paliacom stroji výhodou.

Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia. Najmä vďaka neustálym investíciám, výskumu a vývoju si spoločnosť neustále zvyšuje rastúcu reputáciu.

V roku 2012 sa novým majiteľom spoločnosti stala nemecká firma Harburg Freundenberg Maschinenbau GmbH. Od tohto momentu sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. stala súčasťou celosvetovej skupiny HF Mixing Group, do ktorej patria spoločnosti so zastúpením po celom svete. V súčasnosti patrí spoločnosť HF NaJUS a.s. k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim strojárenským spoločnostiam na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lieskovec 847/124
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

ID: 873896   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 EUR podľa skúseností kandidáta