Manažér automatizácie

HF NaJUS, a. s.

Miesto práce
Lieskovec 847/124, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• • Riadenie oddelenia automatizácie, ktoré je súčasťou servisného oddelenia
• Komunikácia so zákazníkmi, s centrálou, vytváranie príležitostí na servisné práce
• Neustále sledovanie trendov automatizácie, inštalácie strojov, servis strojov a aplikovanie poznatkov v rámci úseku,
• Participovanie na vytváraní a dosahovaní dlhodobých stratégií úseku
• Prezentácia stavu a budúceho vývoja úseku svojmu nadriadenému, prípadne štatutárom a centrále,
• Zodpovednosť za správny výber subdodávateľov do oblasti automatizácie,
• Zodpovednosť za vedenie pracovníkov oddelenia, Zodpovednosť za vedenie oddelenia podľa najnovších trendov v oblasti manažmentu, technického a technologického vývoja,
• Zodpovednosť za vedenie aktuálnych „Master data“ v SAP- e za oddelenie, a maximálne využívanie pridelených softwarov na danom oddelení.
• Zodpovednosť za kontrolu kvality, včasnosti a bezpečnosti práce na oddelení podľa štandardov,
• Zodpovednosť za efektívne a finančne výhodné využívanie rozpočtu oddelenia,
• Práca vyžaduje občasné vycestovanie za zákazníkmi za účelom získavania servisných zákaziek

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1300 EUR a viac podľa skúseností kandidáta

- pre kreatívnych, akčných ľudí a ľudí plných energie ponúkame výbornú pozíciu, kde môžu prejaviť naplno svoje zručnosti
- ponúkame dlhodobú prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou osobného a kariérneho rastu
- možnosť kariérneho a profesijného rastu
- stabilné zázemie v perspektívnej spoločnosti
- zaujímavé a príjemné prostredie
- atraktívne finančné ohodnotenie
- koncoročnú odmenu
- príspevok na stravovanie, ktoré je poskytované a pripravované priamo vo firme
- bezplatné jazykové kurzy

Ak ste človek, ktorý vie čo chce a chcete aby Vaše zručnosti boli naplno využité a ocenené, tak táto pozícia je pre Vás ideálna. Dávame možnosť nástupu na novootvorenú pozíciu do projektu, ktorý budete mať možnosť vytvárať a nastavovať od začiatku.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom v slovenskom a cudzom jazyku na [email protected] Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich dané kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.7.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- aktívny prístup k práci
- výborné organizačné a obchodné zručnosti, -komunikatívnosť, dravosť
- analytické a komplexné myslenie
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- schopnosť efektívne riadiť zamestnancov

Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia. Najmä vďaka neustálym investíciám, výskumu a vývoju si spoločnosť neustále zvyšuje rastúcu reputáciu.

V roku 2012 sa novým majiteľom spoločnosti stala nemecká firma Harburg Freundenberg Maschinenbau GmbH. Od tohto momentu sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. stala súčasťou celosvetovej skupiny HF Mixing Group, do ktorej patria spoločnosti so zastúpením po celom svete. V súčasnosti patrí spoločnosť HF NaJUS a.s. k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim strojárenským spoločnostiam na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HF NaJUS, a.s.
Lieskovec 847/124
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Kvasnicová
Tel.: +421905972419
E-mail: poslať životopis
ID: 3687983   Dátum zverejnenia: 6.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300 EUR a viac podľa skúseností kandidáta