Mechanik údržbár

HF NaJUS, a. s.

Miesto práce
Lieskovec 847/124, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 4,30 Eur/hod.brutto - podľa kvalifikácie a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba a bežné opravy mechanických, hydraulických a pneumatických častí strojov a zariadení
- plánovaná údržba strojov a zariadení
- opravovanie a vymieňanie poškodených častí strojov a zariadení, drobné montáže (regále, bezpečnostné zábrany atď.)
- účasť pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
- asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení
- ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení
- dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP predpisov
- optimalizovanie chodu výroby, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení
- úzka spolupráca s výrobou
- vykonávanie drobných stavebných úprav

- individuálny adaptačný a stabilizačný proces pre nových zamestnancov
- práca s najmodernejšími technológiami
- vzdelávanie, odborný a kariérny rast
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- 13. plat
- športové a teambuildingové podujatia a iné firemné benefity nad rámec Zákonníka práce

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom na [email protected] Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo alebo porovnateľná kvalifikácia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- oprávnenie na VZV
- zváračský preukaz ZE1, ZM1
- ovládanie VZ plošín + práca vo výškach výhodou
- čítanie technických výkresov výhodou
- manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť podmienkou
- schopnosť riešiť problémy a pracovať samostatne

Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia. Najmä vďaka neustálym investíciám, výskumu a vývoju si spoločnosť neustále zvyšuje rastúcu reputáciu.

V roku 2012 sa novým majiteľom spoločnosti stala nemecká firma Harburg Freundenberg Maschinenbau GmbH. Od tohto momentu sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. stala súčasťou celosvetovej skupiny HF Mixing Group, do ktorej patria spoločnosti so zastúpením po celom svete. V súčasnosti patrí spoločnosť HF NaJUS a.s. k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim strojárenským spoločnostiam na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lieskovec 847/124
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 3402481   Dátum zverejnenia: 5.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,30 Eur/hod.brutto - podľa kvalifikácie a praxe