Sústružník CNC

HF NaJUS, a. s.

Lieskovec 847/124 , 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj, Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Zaujímavé a motivačné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba mechanických dielov na CNC sústruhu s vŕtaním, frézovaním so systémom Fanuc
- nastavovanie stroja, príprava upnutí a zoraďovanie nástrojov
- úpravy a optimalizovanie CNC programov od programátora
- čítanie výkresovej dokumentácie a CNC programov
- meranie a kontrola očistených dielov
- vykonávanie základnej údržby na stroji a starostlivosť o zariadenie
- práca na zmeny

Ponúkame prácu v modernej a dynamicky rastúcej firme, možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnej spoločnosti, najmodernejšie vybavenie pracoviska, najlepšie platové podmienky, 13-ty plat, zahraničné pobyty, bohatý sociálny program, športové a Team Buildingové podujatia a iné firemné benefity nad rámec Zákonníka práce

Chcete pracovať v stabilnej a modernej strojárskej spoločnosti? Navštívte nás a my Vás presvedčíme, že sme najlepšia firma pre Vás. Neustále zdokonaľujeme pracovné procesy a vytvárame lepšie pracovné podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia. Najmä vďaka neustálym investíciám, výskumu a vývoju si spoločnosť neustále zvyšuje rastúcu reputáciu.

V roku 2012 sa novým majiteľom spoločnosti stala nemecká firma Harburg Freundenberg Maschinenbau GmbH. Od tohto momentu sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. stala súčasťou celosvetovej skupiny HF Mixing Group, do ktorej patria spoločnosti so zastúpením po celom svete. V súčasnosti patrí spoločnosť HF NaJUS a.s. k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim strojárenským spoločnostiam na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HF NaJUS, a.s.
Lieskovec 847/124
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 2986209   Dátum zverejnenia: 13.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Zaujímavé a motivačné ohodnotenie