Programátor CAD/CAM, zavedenie projektu Industry 4.0

HF NaJUS, a. s.

Miesto práce
Lieskovec 847/124, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 EUR podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme strojárska firma sídliaca v Dubnici nad Váhom, ktorá má za sebou stabilnú, dlhoročnú históriu. V súčasnej dobe patríme už 6 rokov do skupiny HF Mixing group, ktorá sa orientuje na výrobu strojov pre gumárenský priemysel. Naše stroje môžete vidieť po celom svete v najväčších gumárenských firmách ako napríklad Michelin, Goodyear, Continental.
Momentálne implementujeme vo výrobe Industry 4.0, kde je hlavným princípom digitalizácia a zavádzanie nových technológií a postupov do výroby.
Hľadáme CAM/CAD programátorov pre tvorbu podkladov na naše CNC Stroje. Cieľom je zavádzať najmodernejšie technológie do výroby a vy môžete byť toho súčasťou. Celý projekt sa ešte len začína a preto pre mnohých ľudí to môže byť výzva ako kariérne rásť a podieľať sa na inováciách.

- platové podmienky zodpovedajúce pozícii a skúsenostiam
- zázemie stabilnej spoločnosti
- práca s najmodernejšími technológiami
- vzdelávanie, odborný a kariérny rast
- 13. plat
- bohatý sociálny program
- športové podujatia a iné firemné benefity nad rámec Zákonníka práce

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom na [email protected]
Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- schopnosť pracovať samostatne aj v rámci tímu
- znalosť cudzieho jazyka je výhodou
- ochota učiť sa

Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia. Najmä vďaka neustálym investíciám, výskumu a vývoju si spoločnosť neustále zvyšuje rastúcu reputáciu.

V roku 2012 sa novým majiteľom spoločnosti stala nemecká firma Harburg Freundenberg Maschinenbau GmbH. Od tohto momentu sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. stala súčasťou celosvetovej skupiny HF Mixing Group, do ktorej patria spoločnosti so zastúpením po celom svete. V súčasnosti patrí spoločnosť HF NaJUS a.s. k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim strojárenským spoločnostiam na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lieskovec 847/124
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 2116186   Dátum zverejnenia: 5.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 EUR podľa skúseností kandidáta