Asistent marketingu

HF Slovakia, a. s.

Miesto práce
Lieskovec 847/124, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- marketingové, obchodné a organizačné činnosti pri operatívnom (pasívnom) obchodovaní so zákazníkmi z portfólia celej divízie.
- poznávanie (zber informácií) a analyzovanie situácie na trhu (nové obchodné príležitosti, vývoj cien, správanie sa konkurencie v danom regióne)
- preklady odborných textov (výkresová dokumentácia od zákazníka, komunikácia so zákazníkom, výrobné procesy, dokumenty súvisiace s projektom) - vykonáva tlmočenie v obchodných prípadoch, pri zahraničných návštevách, pripadne potrieb jednotlivých oddelení v spoločnosti.
- Vypomáha s administratívou prácou pre projektových manažérov, obchodníkov ako i pracovníkov obchodného oddelenia.
- Pripravuje dokumenty z hľadiska marketingových aktivít spoločnosti. Vytvára návrhy, prípravu a distribúciu prezentačných materiálov, správu a aktualizáciu web-stránky, reporting v rámci skupiny

- ponúkame dlhodobú prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou osobného a kariérneho rastu
- stabilné zázemie v perspektívnej spoločnosti
- zaujímavé a príjemné prostredie
- Adekvátne finančné ohodnotenie
- 13-ty plat
- atraktívne finančné ohodnotenie, príspevok na stravovanie;
- jazykové kurzy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom v slovenskom a cudzom jazyku na [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich dané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, ekonomické, marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- aktívny prístup k práci
- výborné organizačné a obchodné zručnosti, komunikatívnosť, dravosť
- analytické a komplexné myslenie
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- schopnosť efektívne riadiť zamestnancov

Spoločnosť HF Slovakia, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu a je členom medzinárodnej skupiny HF Mixing Group.

www.hf-group.com
www.hf-mixinggroup.com
www.hf-tiretechgroup.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2076112  Dátum zverejnenia: 24.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou