Účtovník

HF NaJUS, a. s.

Miesto práce
Lieskovec, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné zabezpečovanie časti účtovníckych prác,
- kontrola správnosti účtovania jednotlivých operácií,
- účtovanie dodávateľských materiálových faktúr, inventúr, interných dokladov,
skladov,
- archivácia účtovnej agendy,
- práca so saldokontami, podsúvahové účty, príprava podkladov pre audit
- participácia na mesačnej a ročnej účtovnej závierke, daňových priznaniach dph,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800 EUR a viac podľa skúseností kandidáta

Ponúkame prácu v modernej a dynamicky rastúcej firme, možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnej spoločnosti, najmodernejšie vybavenie pracoviska, bohatý sociálny program, športové a Team Buildingové podujatia a iné firemné benefity nad rámec Zákonníka práce.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis emailom na [email protected] Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich dané kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2019 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- organizačné schopnosti, komunikatívnosť,
- schopnosť zvládať stresové a záťažové situácie
- presnosť, dôslednosť, iniciatíva, flexibilita,
- zodpovednosť, spoľahlivosť,
- schopnosť samostatne riešiť problémy

Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia. Najmä vďaka neustálym investíciám, výskumu a vývoju si spoločnosť neustále zvyšuje rastúcu reputáciu.

V roku 2012 sa novým majiteľom spoločnosti stala nemecká firma Harburg Freundenberg Maschinenbau GmbH. Od tohto momentu sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. stala súčasťou celosvetovej skupiny HF Mixing Group, do ktorej patria spoločnosti so zastúpením po celom svete. V súčasnosti patrí spoločnosť HF NaJUS a.s. k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim strojárenským spoločnostiam na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lieskovec 847/124
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

ID: 1913746   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 EUR a viac podľa skúseností kandidáta