Učiteľ/učiteľka ZUŠ pracovisko Malatiná

Heureka Slovakia o.z.

Miesto práce
Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.9.2022
Od 842,5 EUR/mesiacPlat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z. z., ktorými sa ustanovujú "Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 1. 1. 2020”. Odmeňujeme nielen lojalitu (prax u nás) ale aj iné ukazovatele.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyučovanie hry na hudobné nástroje - Hra na gitare, Hra na klavíri, Hra na akordeóne, vyučovanie Spevu a hlasovej výchovy.
- Vyučovanie teórie, histórie umenia a pod.
- Rozvíjanie talentu a individuálnych tvorivých schopností žiakov.
- Organizovanie vystúpení, besied, výstav a pod.

Informácie o výberovom konaní

- žiadosť o prijatie do zamestnania,
- overená kópia diplomu o splnení kvalifikačných predpokladov pre výkon práce pedagogického zamestnanca,
- životopis,
- potvrdenie o fyzickej a duševnej spôsobilosti vykonávať prácu pedagogického zamestnanca, - čestné prehlásenie o bezúhonnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- komunikatívnosť (nie na elektronickej báze),
- zodpovednosť, spoľahlivosť, pozitívny vzťah k deťom a k práci

SMS Heuréka - systém škôl a školských zariadení zameraných najmä na prácu s deťmi a mládežou do 25 rokov združujúca SZUŠ, SCVČ a SMŠ.
www.heurekaslovakia.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4371669  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 842,5 EUR/mesiac