Učiteľ SZUŠ

Heureka Slovakia o.z.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 556,50 a viac (podľa kvalifikačných predpokladov) + pohyblivá zložka za admin.0-2,5% zo základu a motivačný systém zo zaplateného školného a počtu zverených detí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme učiteľa pre súkromné základné umelecké školy pôsobiace v okresoch Nitra, Levice, Zvolen, B.Štiavnica, B.Bystrica, Detva, Lučenec, R.Sobota, Námestovo

Motivačný program zameraný na kvalitu výuky a aktivitu. Odmena za úspech vlastných žiakov a zapájanie sa do a nielen marketingových aktivít celej siete škôl a školských zariadení zamestnávateľa.

Hľadáme učiteľa, ktorý chce pracovať v kolektíve tvorivých a proklientsky orientovaných pedagógov a servisných pracovníkov. Hľadáme kvalifikovaných tanečníkov schopných prijať nové inovatívne metodiky. Hľadáme učiteľov LDO a VV, ktorí svoju prácu chcú prezentovať verejnosti s radosťou a hrdosťou na seba a aj svojho zamestnávateľa. Hľadáme učiteľov hudobného odboru, ktorý dokážu naučiť ovládať nástroj a nielen hrať na nástroji, so schopnosťou a ochotou pomôcť žiakovi prezentovať sa na verejnosti a súťažiť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.8.2018 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

HO, TO, LDO, VO

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota cestovať za klientmi / žiakmi na elokované pracovíská. Nadštandarný prístup k deťom. Schopnosť učiť. Kreativita. Dôslednosť. Tímovosť.

Sme dynamická moderne riadená sústava škôl, kde môžeš osobnostne i kariérne rásť a máš priestor na sebarealizáciu s podporou a náležitou motiváciou zo strany zamestnávateľa.

Voľnočasové aktivity rodinného centra pre deti a mládež a súkromných centier voľného času, súkromných základných umeleckých škôl, súkromnej materskej školy a poradní.
Sme zameraný najmä na prácu pre deti a mládež od 0 do 15 rokov. Zároveň svojou šírkou pôsobnosti vytvárame priestor na tvorbu vlastných projektov ("firma vo firme") tak komerčného ako aj verejnoprospešného charakteru. Sme team a každý z teamu je pripravený zaskočiť za druhého bez ohľadu na svoje zaradenie.
Prácu nevnímame ako produkt za peniaze ale ako službu k vyššej kvalite života.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Kontakt

ID: 3091015   Dátum zverejnenia: 2.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 556,50 a viac (podľa kvalifikačných predpokladov) + pohyblivá zložka za admin.0-2,5% zo základu a motivačný systém zo zaplateného školného a počtu zverených detí