800 EUR

Skladník/tónovač

HET SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
03.01.2020
Celková mzda (brutto)
800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Preberanie tovaru, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov k tovaru
2. Ukladanie, kontrola a skladovanie tovaru
3. Príprava podkladov k inventarizácii
4. Príprava expedície zásielok podľa dodávkových rozpisov (expedičný príkaz) a zodpovednosť za ich úplnosť
5. Obsluha, denná údržba a bežné opravy zverených mechanizačných prostriedkov
6. Miešanie farieb - použitie dávkovacích a miešacích zariadení a ich údržba podľa pokynov nadriadeného
7. Vykonávanie rozvozu tovaru firemným vozidlom
8. Vykonávanie bežného upratovania a údržby vonkajších priestorov areálu a skladových priestorov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupný plat 800 € brutto

Životopisy zasielajte v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu.
Vyhovujúci kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým, ktorých neoslovíme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- prispôsobivosť
- samostatnosť
- presnosť
- prax výhodou vrátane obsluhy VZV
- skúsenosť s WMS systémom výhodou

Obchodné zastúpenie významného českého výrobcu interiérových a exteriérových farieb HET na Slovensku a Maďarsku

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Esterházyovcov 1549/25
924 01 Galanta

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alžbeta Kováčová
E-mail: poslať životopis
ID: 3779257   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat 800 € brutto