Skladník/tónovač

HET SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
03.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacNástupný plat 800 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Preberanie tovaru, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov k tovaru
2. Ukladanie, kontrola a skladovanie tovaru
3. Príprava podkladov k inventarizácii
4. Príprava expedície zásielok podľa dodávkových rozpisov (expedičný príkaz) a zodpovednosť za ich úplnosť
5. Obsluha, denná údržba a bežné opravy zverených mechanizačných prostriedkov
6. Miešanie farieb - použitie dávkovacích a miešacích zariadení a ich údržba podľa pokynov nadriadeného
7. Vykonávanie rozvozu tovaru firemným vozidlom
8. Vykonávanie bežného upratovania a údržby vonkajších priestorov areálu a skladových priestorov

Životopisy zasielajte v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu.
Vyhovujúci kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým, ktorých neoslovíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- prispôsobivosť
- samostatnosť
- presnosť
- prax výhodou vrátane obsluhy VZV
- skúsenosť s WMS systémom výhodou

Obchodné zastúpenie významného českého výrobcu interiérových a exteriérových farieb HET na Slovensku a Maďarsku

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3779257  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacNástupný plat 800 € brutto