Stavbyvedúci

HESTON s.r.o.

Nobelova 30, Bratislava, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj
Termín nástupu
18.02.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za protokolárne prevzaté stavenisko od objednávateľa.
- Zodpovedá za komplexné riadenie výstavby, vrátane koordinácie všetkých účastníkov výstavby a svojou činnosťou zabezpečuje plynulý postup prác na stavbe, v čase, rozsahu a kvalite podľa zmluvy s objednávateľom a v zmysle platných technologických a ďalších predpisov. Preberanie a odovzdávanie prác.
- Komunikuje s investorom, projektantom a TDI.
- Odsúhlasuje práce a technické riešenia, návrhy technických riešení a detailov.
- Zodpovedá za vedenie stavebného denníka, vykonáva všetky potrebné pravidelné i špeciálne zápisy, vrátane zápisov o vykonaných skúškach.
- Zodpovedá za dodržiavanie poriadku, BOZP a PO, ekológie a odpadového hospodárstva a ostaných právnych predpisov a vnútorných noriem spoločnosti na pridelenom stavenisku. Vedie evidenciu o nakladaní s odpadmi na stavenisku.
- Vykonáva kontrolu dodržiavania termínov stavby a dodržiavanie harmonogramu jednotlivých etáp výstavby.
- V súčinnosti so stavebnou prípravou realizuje výber pracovných síl a subdodávateľov, prípadne objednáva stavebný materiál a vykonávať kontrolu jeho spotreby.
- Dodržuje rozpočet stavby.
- Zúčastňuje sa kontrolných dní.
- V súčinnosti so stavebnou prípravou zabezpečuje kolaudáciu a odovzdanie stavby.
- Spracováva podklady pre mesačné fakturácie za stavbu vrátane fotodokumentácie a potrebných dokladov.
- Podáva pravidelný reporting vedeniu spoločnosti.

spoločnosť ponúka 13. plat a iné zamestnanecké výhody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- organizačné, komunikačné a riadiace schopnosti,
- schopnosť viesť tím, prijímať rozhodnutia a zodpovednosť,
- flexibilita, samostatnosť, lojalita, metodický a dôsledný prístup k práci,
- vysoké pracovné nasadenie, stresová odolnosť,
- výborné čítanie výkresov
- znalosti technologických postupov
- odborná spôsobilosť - stavbyvedúci

Stavebná spoločnosť, ktorá pôsobí v segmente komplexnej realizácie stavieb rôzneho rozsahu a účelu (rekonštrukcie / novostavby). Pre realizáciu stavebných projektov hľadáme nových perspektívnych kolegov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Heston s.r.o
Nobelova 30
831 02 Bratislava
ID: 2192885   Dátum zverejnenia: 31.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou