Sociálny pracovník

HESTIA n.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.4.2023, resp. podľa dohody
1 100 EUR/mesiacPonúkame diskusiu o mzde začínajúcu na tejto sume. Finálna úroveň mzdy závisí od profesijnej kvalifikácie, skúseností a dĺžke praxe v sociálnom zariadení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za kvalitu vykonávania sociálnych služieb prijímateľom sociálnych služieb v súlade so zákonom číslo 448/2008 o sociálnych službách v platnom znení, v súlade so štandardami kvality v ZSS
- Spracováva administratívnu agendu sociálnej práce, v zmysle zákona 448/2008 Z. z.
- Vedie kompletnú agendu žiadateľov o sociálnu službu
- Vykonáva sociálno-poradenskú prácu prvého kontaktu, kontroluje kompletnosť a správnosť požadovanej dokumentácie
- Vedie kompletnú dokumentáciu prijímateľa sociálnej služby v papierovej i elektronickej podobe, ktorú aktualizuje o novo zistené skutočnosti,
- Podieľa sa na sociálnej rehabilitácií a aktivizácií prijímateľov sociálnej služby v spolupráci s odborným tímom pracovníkov
- Vytvára a pravidelne vyhodnocuje a aktualizuje individuálne plány prijímateľov SS v IS Cygnus, vypracováva osobnú a rodinnú anamnézu prijímateľov SS
– Vedie záujmovú činnosť, v prípade potreby organizuje zabezpečenie ďalšej odbornej starostlivosti
– Podieľa sa na organizácií spoločenských podujatí pre prijímateľov i zamestnancov zariadenia.

- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu,
- príjemné pracovné prostredie rodinného charakteru,
- stravovanie priamo v zariadení za zvýhodnenú cenu,
- možný príspevok do 3. piliera DDS
- pružná pracovná doba
- poskytnutie firemného benefitu "3 dni sick days"

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Vhodným uchádzačom odpovieme e-mailom alebo ich budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našom zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca

Ostatné znalosti

Cygnus - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

- pozitívny empatický vzťah k seniorom a práci s ľuďmi
- proaktívny prístup k práci, tvorivosť a kreativita
- pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- samostatnosť a flexibilita
- schopnosť spolupracovať s pracovníkmi obslužného, opatrovateľského a ošetrovateľského úseku
- precíznosť a dochvíľnosť

HESTIA n.o. - Špecializované zariadenie a Zariadenie pre seniorov je zariadením plne vybaveným pre klientov s ľahším i ťažším zdravotným postihnutím v lokalite mestskej časti Dúbravka, obklopenej vlastnou záhradou a rýchlym dopravným spojením. V našom zariadení poskytujeme celoročné ubytovanie pre 34 klientov spojené s komplexnou sociálnou a ošetrovateľskou starostlivosťou, rozvojom medziľudských vzťahov a individuálnym prístupom ku každému klientovi. Našim mottom je: "Staráme sa tak, ako by sme chceli - aby bolo o nás postarané...".

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4386526  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac