Zdravotná sestra

HESTIA n.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2022, prípadne podľa vzájomnej dohody
1 200 - 1 400 EUR/mesiacK ponúkanej mesačne mzde sa vyplácajú nadčasy + príplatky za prácu v noci, cez víkend a v sviatok + príplatok za dosiahnuté vzdelanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Kompletná ošetrovateľská starostlivosť (ďalej "KOS") poskytovaná metódou ošetrovateľského procesu
2. Profesionálne elektronické vedenie ošetrovateľskej dokumentácie
3. KOS o klienta s AD, Parkinsonovou chorobou, Sklerózou Multiplex, s psychiatrickými ochoreniami
4. Ústavná ošetrovateľská starostlivosť poskytovaná v súlade s Národnými ošetrovateľskými štandardami
5. Každodenná kontinuálna spolupráca v interdisciplinárnom tíme so všeobecným lekárom, s lekármi špecialistami a sociálnymi pracovníkmi
6. Spolupráca s klientom, s jeho rodinou, s komunitou podľa nášho projektu Pacientsky a rodinne orientovanej starostlivosti "PROS"

Príplatok za dosiahnuté vzdelanie
Preplácanie nadčasov
Príplatky za prácu v noci, sobotu, nedeľu, vo sviatok
Podpora pre všetky formy zvyšovania kvalifikácie a vzdelávania
Poskytovanie stravy vo vlastnej jedálni
Sprostredkovanie možnosti ubytovania

V prípade, že Vás ponuka práce oslovila, posielajte nám Váš životopis v štruktúrovanej forme spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu: [email protected] v termíne do 22.9.2022. Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky a očakávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

ošetrovateľstvo

Profesionalita
Samostatnosť a flexibilita
Zodpovednosť
Schopnosť analýzy a riešenia problémov
Kreativita
Empatia
Iniciatíva a cieľavedomosť
Ochota pomáhať
Schopnosť práce v interdisciplinárnom tíme

HESTIA n.o. - Špecializované zariadenie a Zariadenie pre seniorov je zariadením plne vybaveným pre klientov s ľahším i ťažším zdravotným postihnutím v lokalite mestskej časti Dúbravka, obklopenej vlastnou záhradou a rýchlym dopravným spojením. V našom zariadení poskytujeme celoročné ubytovanie pre 34 klientov spojené s komplexnou sociálnou a ošetrovateľskou starostlivosťou, rozvojom medziľudských vzťahov a individuálnym prístupom ku každému klientovi. Našim mottom je: "Staráme sa tak, ako by sme chceli - aby bolo o nás postarané...".

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4197263  Dátum zverejnenia: 22.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac