Sestra

HESTIA, n.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
nástup možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacPonúkame diskusiu o mzde začínajúcu na tejto sume. Finálna úroveň mzdy závisí od profesijnej kvalifikácie a skúsenosti. K základnej mzde sa viažu príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, nočnú prácu a nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odbery biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia
- meranie telesných funkcií (teplota, krvný tlak, pulz, saturácia)
- podávanie injekcií do žily a do svalu, podávanie infúzií, dávkovanie liekov
- dokumentácia a s ňou spojená administratíva
- telefonická a e-mailová komunikácia s príbuznými
- spolupráca s lekárom pri diagnostických a terapeutických výkonoch, príprava na vyšetrenie alebo ošetrenie
- komplexná ošetrovateľská starostlivosť o klienta
- podieľanie sa na zabezpečení plynulej prevádzky zariadenia

- príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
- nadštandardné zázemie zamestnancov
- možnosť odborného rastu a vzdelávania
- stravovanie vo firme za zvýhodnené zamestnanecké ceny

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Vhodným uchádzačom odpovieme e-mailom alebo ich budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo / zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny vzťah k seniorom, empatia, precíznosť, schopnosť spolupracovať s pracovníkmi opatrovateľského a ošetrovateľského úseku
Registrácia v SK SaPA, zdravotná spôsobilosť
Bezúhonnosť, trpezlivosť, spoľahlivosť

HESTIA, n.o. - Špecializované zariadenie a Zariadenie pre seniorov je zariadením plne vybaveným pre klientov s ľahším i ťažším zdravotným postihnutím. V našom zariadení poskytujeme celoročné ubytovanie pre 34 klientov spojené s komplexnou sociálnou a ošetrovateľskou starostlivosťou, rozvojom medziľudských vzťahov a individuálnym prístupom ku každému klientovi. Naším mottom je: "Staráme sa tak, ako by sme chceli - aby bolo o nás postarané..."

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Bošániho č. 2
841 02 Bratislava
ID: 4024470  Dátum zverejnenia: 23.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac