Projektový manažér

HESTA, spol. s r.o.

Miesto práce
Jilemnického, Prešov
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 000 EUR/mesiac* základná mzda 1500€ * variabilná zložka až do výšky 2% z predajnej ceny projektu podľa výkonu a plnenia ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím zákazníckeho centra a konštrukcie rozširujeme o pozíciu, na ktorú hľadáme skúseného a spoľahlivého manažéra projektov, ktorého hlavnou náplňou bude:
• Celková organizácia, plánovanie a koordinácia stavebných prác a zákaziek.
• Príprava a aktualizácia projektového plánu
• Spolupráca pri tvorbe konštrukčného návrhu, cenovej kalkulácie projektov, technické posúdenie projektu.
• Spolupráca pri tvorbe obchodných a zmluvných podmienok projektov.
• Koordinácia zamerania projektov, termínov montáže, preberacieho konania až po prípadné reklamácie.
• Kontrola priebehu prác, harmonogramov, nákladov a rozpočtu zákazky.
• Vedenie potrebnej stavebnej dokumentácie.
• Spolupráca a jednanie s ďalšími subjektmi (investori, prevádzkovatelia sietí, príslušné orgány).
• Sledovanie a prezentovanie ukazovateľov pre projekty.
• Práca vyžaduje občasné cestovanie.

- práca v stabilnej firme
- stravné vo výške 5,48 € / diéty
- Cafetéria
- príspevok do III. piliera
- pružná pracovná doba
- narodeninový darček

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu. Do životopisu uviesť dátum narodenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

- riadiace schopnosti
- samostatnosť
- kooperácia (spolupráca)
- uspokojovanie zákazníckych potrieb
- riešenie problémov
- plánovanie a organizovanie
- aktívny prístup
- odolnosť voči stresu
- efektívna komunikácia
- rýchla adaptácia
- znalosť konštrukčných programov výhodou

Slovenská firma zabezpečujúca obchod a výrobu plastových a hliníkových okien a dverí s 30-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4588258  Dátum zverejnenia: 1.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac