Obchodný zástupca - západné Slovensko

HESTA, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiac+ 200 EUR (brutto) pohyblivá zložka, osobné ohodnotenie za plnenie pracovných úloh + 150 EUR (brutto) pohyblivá zložka, za plnenie obchodného plánu + odmena z preplnenia plánu + 2 % z obratu nových zákazníkov * celková mzda záleží od obratu pridelených aj nových zákazníkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie obchodnej činnosti v pridelenom regióne.
• Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových sprostredkovateľov na zverenom trhu, vedenie vytvorenej siete sprostredkovateľov.
• Starostlivosť o klientov.
• Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.
• Evidencia všetkých aktivít (návštevy, elektronická dokumentácia) v ERP.
• Prezentácia a optimalizácia portfólia produktov a služieb, spolupráca pri tvorbe cenových kalkulácií.
• Vytváranie a zavádzanie nových obchodných procesov a budovanie obchodu v spolupráci s Obchodným oddelením.
• Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie.
• Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
• Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
• Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb.
• Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.
• Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách.

- práca v stabilnej a etablovanej firme
- vzdelávanie - profesionálne obchodné školenia
- mladý dynamický tím

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- obchodná prax, skúsenosti zo stavebníctva

Počet rokov praxe

3

- prax s B2B obchodom
- výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná osobnosť
- schopnosť plánovania, orientácia na výsledok, silný ťah na bránku
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- odolnosť voči stresu
- znalosť PC
- záujem učiť sa nové veci

Slovenská firma zabezpečujúca obchod a výrobu plastových a hliníkových okien a dverí s 30-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4532179  Dátum zverejnenia: 5.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac