Mechanik údržby/ elektrikár

HESTA, spol. s r.o.

Miesto práce
Jilemnického, Prešov
Termín nástupu
ihneď / dohodou
4,45 EUR/hod.- 4,75 €/ hod (brutto) pri 37,5 hod. pracovnom úväzku - 1 €/ hod (brutto) príplatok po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a údržba elektrických zariadení
- údržbárske práce – zabezpečenie starostlivosti údržby strojov a opráv
- operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek
- ďalšie činnosti s prevádzkou a údržbou objektov

- stravné lístky preplácané vo výške 75 % z ceny stravného (stravovacia karta)
- príspevok do DDS
- motivačné odmeňovanie na základe výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrické, elektrotechnické zameranie

Počet rokov praxe

2

- osvedčenie elektrotechnika §22 -podmienkou
- zodpovedný prístup k práci
- orientácia v technickej dokumentácii (manuály, schémy - mechanické, elektrické
- ovládanie princípu pneumatiky, mechaniky a ich funkcie v pridelených zariadeniach

Slovenská firma zabezpečujúca obchod a výrobu plastových a hliníkových okien a dverí s 30-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3929559  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,45 EUR/hod.