Pracovník výstupnej kontroly

HESTA, spol. s r.o.

Miesto práce
Jilemnického, Prešov
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.+ príplatok 1,46 EUR/hod. (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prevádza záverečnú výstupnú kontrolu okien a dverí
• Ukončuje výrobný proces tovaru oskenovaním a preradením na expedíciu
• Zodpovedný za vedenie dokumentácie na výstupnej kontrole
• Reportovanie nájdených chýb do systému a inžinierovi kvality
• Odstraňovanie drobných závad na mieste
• Spolupráca s pracovníkom expedície pri ukladaní okien a dverí na stojany
• Eskalovanie závažných chýb okamžite inžinierovi a technikovi kvality
• Vypracovanie reportov a súvisiacej administratívy

- stravné lístky preplácané vo výške 75 % z ceny stravného
- príspevok do DDS

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

- technické

- Skúsenosti s výstupnou kontrolou výrobnej alebo
montážnej firmy - výhoda
- Manuálna a technická zručnosť
- Zameranie na riešenie problému
- Trpezlivosť

Slovenská firma zabezpečujúca obchod a výrobu plastových a hliníkových okien a dverí s 30-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3927107  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.