Obchodný zástupca- export

HESTA, spol. s r.o.

Miesto práce
Jilemnického, Prešov
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
1 000 EUR/mesiac+ 500 EUR (brutto) pohyblivá zložka viazaná na plnenie KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie obchodnej činnosti na pridelených trhoch.
• Prieskum vyhodnocovanie trhu za účelom vytvárania potenciálnych trhov EU • Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a
udržiavanie obchodných štandardov na zverenom trhu
• Prieskum konkurencie, sledovanie cien, trendov a produktového portfólia na
zverených trhoch
• Dojednávanie obchodných podmienok pre uzatváranie obchodných a
servisných zmlúv s klientami na pridelených trhoch
• Vyhľadávanie a získavanie nových sprostredkovateľov na zverenom trhu,
vedenie vytvorenej siete sprostredkovateľov
• Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom
upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov (anglický a nemecký jazyk)
• Prezentácia a optimalizácia portfólia produktov a služieb, spolupráca pri
tvorbe cenových kalkulácií klientom
• Riadenie platobnej morálky zverených zákazníkov
• Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie
analýz trhu a predaja

- práca v stabilnej a etablovanej firme
- vzdelávanie - profesionálne obchodné školenia
- mladý dynamický tím

Práca je viazaná na kanceláriu v PO, cestovanie po krajinách EÚ na plánované služobné cesty.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- obchodná prax

Počet rokov praxe

3

- nutná predchádzajúca obchodná prax (so zameraním na export)
- výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná osobnosť
- schopnosť plánovania, orientácia na výsledok, silný ťah na bránku
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- odolnosť voči stresu
- znalosť PC
- záujem učiť sa nové veci

Slovenská firma zabezpečujúca obchod a výrobu plastových a hliníkových okien a dverí s 30-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3916846  Dátum zverejnenia: 27.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac