Finančný riaditeľ

HESTA, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000 € (brutto) + variabilná zložka až do výšky 100 % v závislosti od výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za bezproblémový chod ekonomického / účtovného / personálneho úseku spoločnosti
- Plánovanie, riadenie a kontrolovanie všetkých finančných aktivít v spoločnosti.
- Participácia na tvorbe a implementácii business stratégie plánov spoločnosti.
- Riadenie a kontrolovanie cash flow spoločnosti.
- Komplexné vedenie a kontrolovanie účtovníctva v súlade s platnou legislatívou
- Koordinácia a riadenie finančných tokov, vysporiadania finančných záväzkov spoločnosti a systému finančného kontrolingu
- Sledovanie nákladov na jednotlivých nákladových strediskách
- Spracovávanie daňových priznaní a príprava podkladov
- Zabezpečenie mesačných uzávierok, ročná účtovná závierka, dokladová a fyzická inventúra
- Zabezpečenie miezd, zúčtovania služobných ciest, cestovných náhrad
- Prehľad o manažérskom účtovníctve, schopnosť reportovať
- Komunikácia s komerčnými finančnými inštitúciami, auditormi, daňovým úradom ap.
- Vedenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov
- V prípade potreby zlepšovanie procesov a inovácie
- Vypracovávanie reportov a ich prezentovanie vlastníkom spoločnosti
- Odovzdávanie práce a výkazov načas a bez chyby
- Plnenie ďalších nariadení a úloh podľa pokynov nadriadeného pracovníka

- Okrem práce vo firme s dlhoročnou tradíciou ponúkame aj
- Zaujímavý sociálny program
- Podpora vzdelávania a kariérneho rastu
- Motivačné odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Do životopisov prosím uvádzajte dátum svojho narodenia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - expert
Mzdové účtovníctvo - expert
Personalistika - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- min. 5 ročné skúsenosti na pozícií finančného riadenia - ideálne vo výrobnej spoločnosti
- strategické myslenie a organizačné schopnosti
- orientácia na priority a dodržiavanie termínov
- samostatnosť, zodpovednosť, vysoké nasadenie, odolnosť voči stresu
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- lojalita, flexibilita
- schopnosť realizovať zmeny v spoločnosti

Výroba plastových a hliníkových okien a dverí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Jilemnického 8770/3D
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adriána Vilgová
Tel.: +421917563872
E-mail: poslať životopis
ID: 3572223   Dátum zverejnenia: 7.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 € (brutto) + variabilná zložka až do výšky 100 % v závislosti od výsledkov