Servisný technik

HESTA, spol. s r.o.

Miesto práce
Jilemnického 8770/3d, Prešov
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 700 Eur do 900 Eur + Pohyblivá zložka (200 Eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť, zaoberajúcou sa výrobou okien a dverí z plastu a hliníka, hľadáme do tímu servisného technika. Ako servisný technik, budeš realizovať opravy na strane zákazníka. Nutná samostatnosť, komunikačné schopnosti pre prácu s klientom a schopnosť orientovať sa v cudzom prostredí.

• Motivujúce platové ohodnotenie
• Príjemné pracovné prostredie
• Zaškolenie na servis okien a dverí (plast, hliník)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

• vodičské oprávnenie skupiny B (riadenie dodávky)
• vysoká manuálna technická zručnosť
• samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
• ochota často cestovať (výjazdy z Prešova)
• proklientská orientácia
• cudzí jazyk výhodou

Slovenská firma zabezpečujúca obchod a výrobu plastových a hliníkových okien a dverí s 30-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3363201  Dátum zverejnenia: 16.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 700 Eur do 900 Eur + Pohyblivá zložka (200 Eur)