CNC zoraďovač

HESTA, spol. s r.o.

Miesto práce
Jilemnického 8770/3d, Prešov
Termín nástupu
ihneď / dohodou
5 EUR/hod.5,00 Eur/hod + 0,5 Eur/hod (príplatok za pracovisko- nenárokovateľná zložka) + od 0,1-1,6 €/hod. (príplatok za objem a produktivitu-nenárokovateľná zložka) + 200 Eur/mesiac po úplnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výroba hliníkových okien a dverí
• práca na CNC kovoobrábacom stroji pri frézovaní otvorov profilov
• nastavovanie CNC stroja a samostatná tvorba programov
• manipulácia s hutným materiálom
• výroba podľa zadanej dokumentácie a výkresu

mesačné bonusy
stravné lístky preplácané vo výške 75 % z ceny stravného
dobré platové ohodnotenie
preplácanie nadčasov podľa ZP
práca na 1 zmenu (6:00 -14:30), možné rozšírenie na dvojzmennú prevádzku
pracuje sa v teplom (vykurovanom) prostredí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojár, stolár

Počet rokov praxe

2

podmienkou je skúsenosť so strojárskou výrobnou výkresovou dokumentáciou a s programami používanými na CNC stroji a programovaním
prax z výroby hliníkových okien a dverí minimálne 2 roky (nie je podmienkou)
manuálna zručnosť
precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov
sebadisciplína, pracovitosť, samostatnosť

Slovenská firma zabezpečujúca obchod a výrobu plastových a hliníkových okien a dverí s 30-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3345402  Dátum zverejnenia: 9.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.