Manažér kvality

HESTA, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 Eur (podľa skúseností) + variabilná zložka závislá na výsledkoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za kvalitu vo všetkých fázach - definovanie politiky kvality, spracovanie plánov kvality, dodržiavanie kvalitatívnych noriem (vstupná kontrola kvality, procesná kontrola kvality a výstupná kontrola kvality).
- Vedenie, motivovanie a rozvoj oddelenia kvality.
- Zodpovednosť za implementáciu požiadaviek ISO a špecifických požiadaviek zákazníka a legislatívnych požiadaviek.
- Zodpovednosť za implementáciu a rozvoj systému kvality, navrhovanie možností jeho zlepšenia.
- Príprava reportov a analýz a ich prezentácia na úrovni vedenia spoločnosti.
- Príprava interných auditov a ich následná realizácia.
- Spolupráca pri vypracovávaní technických procesov z hľadiska kvality produkcie.
- Zodpovednosť za riešenie reklamácií v súlade s požiadavkami zákazníka, starostlivosť o zákazníkov, plánovanie a realizáciu stretnutí so zákazníkmi. Zabezpečenie a udržanie zákazníckej spokojnosti.
- Riešenie problémov na základe interných výpadkov a zákazníckych reklamácií.
- Zodpovednosť za dodržiavanie štandardov kvality vo všetkých oblastiach výroby.
- Vytváranie noriem a smerníc.
- Správa všetkej dokumentácie vzťahujúcej sa na systém kvality.
- Zodpovednosť za plánovanie preventívnych opatrení v rámci zabezpečenia kvality výrobného procesu a hotových výrobkov.
- Tvorba plánu nápravných opatrení a ich realizácia.
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti (konštrukcia, výroba, logistika, nákup atď.).
- Riadenie a motivácia podriadených pracovníkov a zaistenie ich rozvoja.

• Motivačné platové ohodnotenie
• Príjemné pracovné prostredie
• Možnosť vzdelávania
• Stabilné zamestnanie a istota pravidelného príjmu
• Vyššia nominálna hodnota stravných lístkov aj príspevku od zamestnávateľa
• Mesačná variabilná zložka

Informácie o výberovom konaní

Do životopisov prosím uvádzajte dátum svojho narodenia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, výroba, kvalita

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

8

• logické a analytické myslenie
• samostatnosť
• zodpovednosť, flexibilita
• potrebná prax na obdobnej pozícii v oblasti kvality výroby
• orientácia v normách ISO

Výroba plastových a hliníkových okien a dverí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Jilemnického 8770/3D
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adriána Vilgová
Tel.: +421917563872
E-mail: poslať životopis
ID: 3328880   Dátum zverejnenia: 7.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 Eur (podľa skúseností) + variabilná zložka závislá na výsledkoch