Supervízor / Vedúci zmeny

HESTA, spol. s r.o.

Miesto práce
Jilemnického 8770/3d, Prešov
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € základná mzda + 200 € variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečovanie plynulého chodu výroby na zmene (2-zmenná prevádzka)
- organizačné a odborné vedenie výroby zamerané na plnenie stanovených cieľov v oblasti produktivity a kvality
- riadenie zamestnancov, motivácia podriadených
- navrhovanie zlepšení za účelom zefektívnenia výrobných procesov
- dohľad nad dodržiavaním technologických postupov
- zodpovednosť za plnenie požadovaných výrobných termínov
- spolupráca s oddelením logistiky a nákupu
- súvisiaca administratíva a reportovanie dosiahnutých výsledkov na dennej báze
- participácia na vytváraní firemnej kultúry, pracovného prostredia, vzťahov so zamestnancami
- zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov a BOZP vo výrobnom procese

Informácie o výberovom konaní

Do životopisov prosím uvádzajte dátum narodenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, výroba, kvalita

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- vzdelanie technického zamerania
- minimálne 5 ročná prax na pozícii v riadení výroby
- preukázateľná schopnosť viesť tím cca 60 pracovníkov
- samostatnosť,rozhodnosť a organizačné schopnosti
- priebojná a komunikatívna osobnosť, tímový duch
- iniciatívny, flexibilný a proaktívny typ osobnosti
- analytické a technické myslenie

Slovenská firma zabezpečujúca obchod a výrobu plastových a hliníkových okien a dverí s 30-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3303393  Dátum zverejnenia: 30.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 € základná mzda + 200 € variabilná zložka