Vedúci expedície

HESTA, spol. s r.o.

Miesto práce
Jilemnického 8770/3d, Prešov
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 1400 € + 200 € variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a zodpovednosť za oddelenie expedície v podmienkach VÝROBNÉHO závodu t. j. :
• VYTVORENIE SYSTÉMU EXPEDÍCIE !!!
• príjem a spracovanie objednávok,
• riadenie a plánovanie expedície a vývozov vlastnou a externou dopravou,
• organizácia interného a externého transportu (SR, ČR, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Belgicko)
• zákaznícky servis, komunikácia so špedičnými firmami,
• operatívne riešenie vzniknutých situácií,
• práca s interným systémom ABRA,
• spolupráca s ostatnými oddeleniami,
• sledovanie, optimalizácia a vyhodnocovanie procesov logistiky,
• plnenie úloh stanovených vedením podniku,
• riadenie, kontrolovanie a motivovanie podriadených zamestnancov (8 vodiči, 3 fakturanti, 10 expedientov)
• zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, PO a štandardov

- Okrem práce vo firme s dlhoročnou tradíciou ponúkame aj
- Zaujímavý sociálny program
- Podpora vzdelávania a kariérneho rastu
- Motivačné odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov
- Služobné auto (po skúšobnej dobe)

Prosíme uchádzačov aby do svojho CV uvádzali aj celý dátum narodenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Podmienkou je:
• prax v plánovaní expedícií minimálne v rozsahu celej SR
• znalosť výrobných procesov výhodou,
• riadiace a organizačné schopnosti,
• prax na riadiacej pozícii v oblasti logistiky,
• schopnosť operatívneho riešenia problémov,
• odolnosť voči stresu,
• samostatný, rozhodný, cieľavedomý a flexibilný typ
• nemecký jazyk výhodou

Slovenská firma zabezpečujúca obchod a výrobu plastových a hliníkových okien a dverí s 30-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3251490  Dátum zverejnenia: 16.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 1400 € + 200 € variabilná zložka