Recepčný/á Hotel & Restaurant Resort Barca ***

HEST CO spol. s r.o.

Miesto práce
Hotel & Restaurant Resort Barca, Červený rak, Juh
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie chodu recepcie, miesta prvého kontaktu hosťa s hotelom. Vybavovanie objednávok a požiadaviek. Privítanie hostí. Poskytovanie rád a informácií hosťom v slovenskom a anglickom jazyku, riešenie sťažností a požiadaviek hostí, vedenie predpísaných formulárov, dodržiavanie pracovných povinností. Ubytovanie hostí. Vystavovanie daňových dokladov a faktúr. Práca s rezervačným systémom, VRP, terminálom a platformami ako booking.com.

Povinné :
- vedieť komunikovať plynule anglickým jazykom
- príjemné vystupovanie
- zvládanie stresových situácií

Pracovná doba :
Pracuje sa podľa dopredu stanovenej smenovky, časový fond 170 hod.
Pracuje sa aj počas víkendov a sviatkov.
Takisto možné brať nadčasy.

- práca v príjemnom prostredí luxusného 3* hotela v Košiciach
- príjemný a priateľský, mladý a dynamický kolektív so skúsenosťami v
hotelierstve a gastronómii
- možnosť celodennej zamestnaneckej stravy v hotelovej reštaurácii
- možnosť sebarealizácie, vzdelávania sa a budovania kariéry v novootvorenom, modernom hoteli
- možnosť osobného rastu
- kvalitné podmienky pre výkon práce

Prosíme zaslať životopis a motivačný list e-mailom v slovenskom jazyku.
Vhodných uchádzačov následne pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť pri riešení úloh
- práca s hotel. systémom Previo - výhodou

Novootvorený 3 - hviezdičkový hotel s reštauráciou v Košiciach. Hotel má 12 izieb, reštauráciu, letnú terasu, kaviareň a tri salóniky. Máme záujem o rozvoj a napredovanie, organizovanie osláv, svadieb, akcií a rôznych podujatí. Našim cieľom sú spokojní a stále sa vracajúci zákazníci. Sme stále plní energie, dobre naladení a snažíme sa poskytnúť tie najlepšie možné pracovné podmienky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4753786  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac