Reagujte bez životopisu

Business manager - obchodník projekčných služieb BA

HESCON s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.12.2019
1 450 - 2 900 EUR/mesiac1450€ + variabilná zložka + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte jednotvárnu prácu, tak rovno preskočte na ďalší inzerát.
Ten, kto môže byť úspešný na tejto pozícii je človek, ktorý sa dlhšiu dobu pohybuje v oblasti stavebníctva u investorov, developerov, architektov, projektantov a stavebných spoločnostiach a výrobcoch.
Je schopný počúvať klienta a tieto očakávania preniesť do hodnoty služby na mieru šitú a následne vyjednať do úspešného konca.

Zároveň má zázemie zlučiteľné so služobnými cestami bez prekážok , a má chuť pomôcť firme nájsť i nové obchodné príležitosti.

A to nehovorím o tom, že je nutné vedieť komunikovať Anglicky, a mať dar reči v každej situácii.
Ešte som Vás neodradil, tak sa teším na stretnutie s Vami:).

Jedná sa o zamestnanecký pracovní pomer, plný úväzok - celoroční kontrakt, výborná platobná morálka (žiadne oneskorené výplaty), napriek tomu, je možnosť i spolupráce na dodávateľskej báze (čisto forma vyplácania odmeny)
- spoločnosť ponúka zaujímavé platové ohodnotenie podľa skúseností kandidáta, ktoré je tiež motivujúce v závislosti na výsledkoch vlastnej práce
- pravidelné športové a kultúrne firemné akcie
- osobnostný a kvalifikačný rozvoj - možnosť školení
- príspevok na športové aktivity, vzdelanie
- auto

Snažíme sa spojiť s každým a pokiaľ nie ste pozvaný na osobné stretnutie, dáme Vám vedieť výsledok výberového procesu spolu s odôvodnením. Ak by sme sa Vám neozývali, či by ste potrebovali odpoveď skôr, volajte, píšte.

Výberové konanie sa uskutoční v priebehu novembra a decembra 2019.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, technické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- výborné prezentačné, komunikačné a negociačné zručnosti
- vedieť organizovať svoj čas
- sčítaný
- cieľavedomí
- vedieť prehrávať

Sme rodinná firma ktorá sa neustále formuje na firmu zameranú na vzťahy a vyšší cieľ.
Náš tím tvorí do 20 ľudí inžinierov a statikov, ktorí sa venujú projektovaniu v oblasti stavebníctva pre rezidenčné a priemyselné stavby.
Sme skôr technická kancelária ako architekti, ale s koncept architektmi sa nám veľmi dobre pracuje. Inžinierskym službám sa venujeme už 15 rokov.
Medzi našich klientov patria developeri ako YIT; investori ako Metalport, OBI; generálny dodávatelia ako Betpres, ; architekti ako WHAT; domáci a zahraniční výrobcovia oceľových a prefabrikovaných konštrukcií ako Nordec, Zamaz.

V práci sa riadime hodnotami:
rešpekt, spolupráca, kreativita a nadšenie. Máme voči sebe vzájomnú dôveru, a preto sa môžeme spoľahnúť jeden na druhého. Vďaka inšpiratívnemu prostrediu a kolegom robíme prácu, ktorá dáva zmysel a nebojíme sa zdolávať aj tie najväčšie výzvy. Naše jedinečné projekty nám dávajú priestor pracovať na sebe a zdokonaľovať sa.

Našim heslom je pracuj ODVÁŽNE a komunikuj SRDCOM.

Sídlime v Trenčíne a máme pobočku v Košiciach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3802675  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 - 2 900 EUR/mesiac1450€ + variabilná zložka + 13. a 14. plat